Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-09-21, 20:03

woood

Skrypter PAWN

Na forum: 484 dni
Nick w MP: Pit3r

Piwa: 9

Respekt: 35,8

Czyżby to już był koniec SA:MPa? Czyżby powoli wszystko podupadało? Coraz mniej serwerów, mniej graczy. Te niezapomniane chwile... Wszystko zaczęło cichnąć.
Co sądzicie? Moim zdaniem jeszcze pół roku / rok i upadnie wszystko na dobre.

Podpis
Pit3r - Skrypter PAWN
Discord: Pit3r#3628
Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-09-23, 20:38

zajacp1

asdfghjnklngnbfs

Na forum: 3678 dni

Piwa: 723

Respekt: 145,6
Respekt: 145,6

http://mauzen.org/samp/
Wygląda na to, że bywało już gorzej ale prawdę mówiąc GTA SA jest już okrutnie przestarzałą grą. Mam jednak wrażenie, że ostatnia akcja R* może tchnąć w te zwłoki jeszcze resztkę życia.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Haribo
Wysłany: 2019-09-24, 19:00

Zex

Na forum: 129 dni
Nick w MP: ZeX

Piwa: 48

Respekt: 50

woood, Ja również Się odniosę co do tej sytuacji. Szczerze mówiąc SA:MP jest brzydko mówiąc przestarzały. Również grałem kiedyś na serwerach gdzie robiłem z nich RPG;ki ;d, a to jakieś prace wymyślałem i zbierałem graczy ;d i różne takie tam. Pamiętam te szczytowe czasy..
No cóż nic się nie poradzi chyba na to. Ludzie przechodzą na MTA ponieważ jest tu więcej możliwości.

Wysłany: 2019-09-27, 19:30

woood

Skrypter PAWN

Czy więcej możliwości? Może i tak. Ale to nie znaczy, że mało możliwości ma SA:MP. Jak wiemy, wiele da się zrobić; wystarczy pokombinować. Platforma upada, bo nie ma już niczego oryginalnego. Nie uważacie? Od 2 lat powstają podobne do siebie serwery RP, DM i Truck. A gdzie tu oryginalność, która była kiedyś? To co teraz powstaje, to wszystko już było. Szkoda, aczkolwiek nie ma ludzi którzy na poważnie by coś nowego chcieli tworzyć. PAWN oferuje wiele możliwości, aczkolwiek jeżeli będą powstawać jedne i te same serwery to rzeczywiście - platforma upadnie. Przynajmniej po stronie polskiej, bo rosyjskie serwery jeszcze się dobrze trzymają. :(

Wysłany: 2019-09-29, 15:26

macks

Na forum: 1153 dni

Piwa: 1889

Respekt: 467,8

-wchodzi cejrowski na sampa
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY k**** PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST SAMP
-HEHE PATRZCIE JAKI PRZESTARZAŁY xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY SKRYPTY. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO SKRYPTY Z MTA? CIEKAWE, ZOPTYMALIZOWANE INNOWACYJNE.
- A TU SKRYPTY Z GUWNA. SRAJĄ DO SKRYPTU, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z SAMPA DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ Z PSR I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ GÓWNO SKRYPT.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST ZOPTYMALIZOWANE, ŁATWE W PISANIU I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W MTA? NO W MTA JAK W LESIE.

a woood, k****
-chlip chlip ten SAMP jest taki przestarzały
-***** dające dużo możliwości MTA
-ehhh tak by sobie chciał mieć z 100k graczy
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się Kalcor
-będę do ciebie pisać
-kocham cię ehhh

Wysłany: 2019-10-03, 09:28

woood

Skrypter PAWN

Stary, dzięki tobie zrozumiałem sens życia. Dzięki.

Wysłany: 2019-10-04, 22:33

macks

polecam sie na przyszlosc

Wysłany: 2019-10-05, 21:29

Matix8981

Na forum: 717 dni
Nick w MP: Matix8981

Piwa: 13

woood, Dużo osób przerzuciło się na GTA:V lub inne gry. Możliwe, że znudziła ich ta monotonność gry i tych samych trybów itp. Sam wielokrotnie mam dość pewnych gier pomimo, że je bardzo lubiłem lecz jak wspomniałem monotonia :)

Wysłany: 2019-10-06, 22:54

kamilryb1

Giełda mój dział

Na forum: 1841 dni

Piwa: 39

Respekt: 7,3

Ostrzeżeń: 40%
jakbym mial kolegów to bym zagrał na PSSD

Wysłany: 2019-10-07, 15:25

Iggy

Na forum: 2172 dni
Nick w MP: Iggy

Piwa: 1033

Respekt: 843,9
Respekt: 843,9Respekt: 843,9

Moim zdaniem dużą rolę odgrywają tutaj serwery. Sam z chęcią pograłbym na serwerze Truck, ale te które obecnie istnieją nie oferują nic ciekawego, jest ich kilka, a niektóre wyglądają jakby zatrzymały się kilka lat temu. Kiedyś istniał serwer Modern Truck Role Play - polecam obejrzeć filmiki na YT. Jakby dzisiaj go ponownie uruchomić z tym gamemodem, który zrobiony był około 5 lat temu - innowacyjnością, pomysłowością, dopracowaniem szczegółów i obiektami przebił by spokojnie obecne serwery i jestem niemal przekonany, że i gracze by się znaleźli. Obecnie nie ma dobrych, polskich serwerów (jest kilka, ale można je policzyć na palcach jednej ręki) i to jest główny problem. Nie ma serwerów = nie ma graczy. Fakt faktem, SA:MP jest już dosyć starym MP, jednak myślę że dobry serwer, z dobrym gamemodem i dobrą administracją nadal nieźle by funkcjonował. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale jak nie zaczną pojawiać się nowe serwery (a to jest całkiem prawdopodobne), raczej nic się nie zmieni w lepszą stronę.

Wysłany: 2019-10-07, 18:11

ProBaton

Mod-Team GTAONLINE

Na forum: 1400 dni
Nick w MP: ProBaton

Piwa: 1747

Respekt: 410
Respekt: 410

Pieniądze,chęci,umiejętności,ekipa i doświadczenie na scenie samp i serwer który wniósł by coś nowego na scene sampa i graczy by było na spokojnie te 80.Wystarczy sama rekama PW na gtao i już jest od groma graczy, do tego Bannery itp. Tutaj główną rolę odgrywają pieniądze i umiejętności pawn, bez nich nie zdziałasz obecnie nic na scenie samp. I nie mowa tutaj o 50zł bo to jest jedynie na opłatę forum :D

Wysłany: 2019-10-08, 20:25

macks

@Iggy

daj mi pol roku i otworze ci fajny serwerek

Wysłany: 2019-10-08, 20:52

0nly6

Na forum: 12 dni
Nick w MP: 0nly6

Piwa: 2

Część osób przerzuca się z SA:MP'a na MTA, lecz też zaczęła się szkoła i wiele osób chodzi nadal do szkoły.

Tagi: koniec?
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu