Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2018-11-19, 15:31

Revok

Na forum: 553 dni
Nick w MP: RM_

Respekt: 50

A ten wyżej dalej żyje swoimi urojeniami szukając atencji na forum wypisując zmyślone bajki, żeby dowartościować swoje ego :mrgreen: .
Przeprasza za wznawianie tematu, a zniesławia. Ciekawa małpia logika.

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2018-12-20, 12:20

Look_At_Me

Na forum: 2953 dni
Nick w MP: Look_At_Me

Piwa: 131

Respekt: 413

Takie oferty są bezsensu i nabijają ludzi w butelkę - prawdopodobienstwo zbanowania jest na takim samym poziomie co użycie mod menu.
Brakuje lvl czy kasy? Jaki problem jest sciagnac mod menu i wpisac sobie dowolną ilość? Istnieją takie nawet za darmo, gdy wychodził nowy update Arena War to sam sobie dodałem 300 mln aby nie brakło na zakupy. Oczywiscie darmowe mod menu jak ten: https://www.cshacked.pl/g...litary-t131745/ jest okrojony, nie zawiera wyszukanych funkcji (chociaz wlasnie to nim dodalem sobie powyzsza kwote). Jesli ktos wymaga wiecej i nie mowie tu tylko o dodawaniu $$ powinien zakupić płatny program modmenu z licencją np. https://medusamenu.com/ który kosztuje 15$ a pozwala na mega zabawę. Mimo to takich programów jest mnóstwo... Warto jednak pamiętać, że nie ma co szaleć z takimi programami, bo może dojsc do blokady konta oraz najlepiej dodawanie kasy i rp robić na publicznych sesjach - mniejsze prawdopodobienstwo sprawdzenia.

Podpis

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
szeju
Wysłany: 2018-12-20, 20:25

Revok

Jest spora różnica w bezpieczeństwie użycia oprogramowania ogólnie dostępnego w Internecie, a prywatnego (którego kod źródłowy i zastosowane w nim metody zna jedynie autor). Wyciągnięcie kodu źródłowego w celu poznania zasady działania tych pseudoprogramów, które podałeś, dla wprawnego programisty z odpowiednimi narzędziami trwa 2 minuty, więc Rockstar już je najprawdopodobniej zna i przypieczętuje blokadami kont.
Skoro @Look_At_Me poleca tak ryzykowne rozwiązania (co wynika z bardzo nikłej wiedzy w tym temacie) zalecam osobom, które go posłuchają o zgłaszanie się do niego w celu odkupienia kont po blokadach od Rockstar lol lol lol .

Wysłany: 2018-12-21, 15:48

Look_At_Me

Na forum: 2953 dni
Nick w MP: Look_At_Me

Piwa: 131

Wszystkiego można się ustrzec tylko trzeba robić to z głową - moje konto jest od 2015 i nie ukrywam różnego mod menu używam od końca 2016. Nie dostałem jeszcze żadnego bana, a gdy potrzebuje natychmiast gotówki to sobie po prostu ją dodaje.
Gdy widzę podobne komentarze o sprzedaży wirtualnej waluty za prawdziwe pieniądze to po prostu nazywam to po imieniu. Każda modyfikacja jest powodem do otrzymania bana i głupi ten, który nie zdaje sobie z tego sprawy.

Poza tym ja widzę różnice gdybym miał otrzymać bana za darmowe mod menu które sam ściągnąłem, a pomiędzy banem przyznanym za kupione doładowanie u takich osób jak ty. I to właśnie głównie do ciebie powinno paść pytanie o odkupieniu zbanowanego konta - skoro czerpiesz pieniądze za coś takiego to powinieneś się również pod tym świadomie podpisywać.
Dodatkowo śmiem twierdzić, że to bezpieczne oprogramowanie, którego kod jest znany wyłącznie autorowi jest dostępne do zakupu na danej stronie i jeśli miałbym wybierać to wolałbym wspierać takiego właśnie autora niż sprzedawców czerpiących zysk na czyimś oprogramowaniu. To jest moje zdanie, które po prostu tutaj napisałem. Nie musisz się z nim zgadzać ale jak sam widzisz zawsze pojawią się argumenty względem danego poglądu. Tym miłym akcentem kończę z tym tematem.

Podpis

Wysłany: 2018-12-21, 20:34

Revok

Zdążyłem zauważyć, że informacje, którymi się dzielisz są poglądami (opartymi zresztą na doświadczeniach z 1 kontem GTA Online).
Ja natomiast opieram się na faktach, wiedzy i doświadczeniach z tysiącami kont GTA Online.

Cytat:

"Poza tym ja widzę różnice gdybym miał otrzymać bana za darmowe mod menu które sam ściągnąłem, a pomiędzy banem przyznanym za kupione doładowanie u takich osób jak ty. I to właśnie głównie do ciebie powinno paść pytanie o odkupieniu zbanowanego konta "

Na kilka tysięcy wykonanych przeze mnie usług (Polskich i zagranicznych) ani jedno konto nie otrzymało blokady, ponieważ jest to robione profesjonalnie.

Cytat:

Dodatkowo śmiem twierdzić, że to bezpieczne oprogramowanie, którego kod jest znany wyłącznie autorowi jest dostępne do zakupu na danej stronie i jeśli miałbym wybierać to wolałbym wspierać takiego właśnie autora niż sprzedawców czerpiących zysk na czyimś oprogramowaniu.

No i źle "śmiesz twierdzić". Nietrafiony domysł. Używam oprogramowania, którego jestem autorem (został napisany od zera przeze mnie). Tak skutecznych kodów źródłowych się nie sprzedaje i nigdzie nie udostępnia właśnie m.in z takiego powodu, aby były skuteczne i zapewniały bezpieczeństwo.

Cytat:

To jest moje zdanie, które po prostu tutaj napisałem. Nie musisz się z nim zgadzać ale jak sam widzisz zawsze pojawią się argumenty względem danego poglądu. Tym miłym akcentem kończę z tym tematem.

Tu nie chodzi kompletnie o to czy ja się z tym zgadzam czy nie tylko o to, że informacje, które podajesz wprowadzają ludzi w błąd i narażają ich konta GTA na blokady.
Nie zdajesz sobie nawet sprawy jak gigantyczna liczba kont GTA dziennie otrzymuje blokady od R* lub jest oflagowywana za używanie ogólnodostępnych cheatów, m.in. tego typu które podałeś. Wygląda to tak jakbyś (w przenośni) celowo chciał kogoś wepchnąć pod rozpędzony samochód i liczył na to, że nic mu nie będzie.
Jeśli tobie się udało (ewidentnie dzięki ślepemu szczęściu, a nie wiedzy) uniknąć bana "aż" na jednym koncie GTA to gratuluję szczęścia.

Tagi: [pc] :: doładowania :: gta :: online :: pakiety :: lvlup :: bezpiecznie
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu