Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-03-14, 13:48

vNex

The rest is silence

Na forum: 1536 dni
Nick w MP: vNex

Piwa: 563

Respekt: 236,3
Respekt: 236,3Respekt: 236,3

Cześć,
jako iż teraz bardziej korzystam z San Andreas Multiplayer niż z samego Multi Theft Auto, chciałbym wam zadać pytanie. Jak wygląda aktualnie sytuacja z serwerami, większość jest autorska czy jednak nie, co wam przeszkadza w takich serwerach? Jakiego trybu wam brakuje na platformie, lub istniejący 'który można zrobić lepiej'. Jak myślicie, przez ostatnią aktualizacje San Andreas Multiplayer odżywa czy stacza się w dół jeszcze niżej?

Osobiście chciałbym przerzucić się na San Andreas Multiplayer i stworzyć jakiś stabilny projekt dla graczy, a wasze wypowiedzi mi w tym pomogą. Zapraszam do dyskusji tutaj, nawet między sobą :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-03-14, 16:18

naimad424

Damian

Na forum: 2344 dni

Piwa: 3425

Respekt: 350
Respekt: 350Respekt: 350Respekt: 350Respekt: 350

vNex, aktualnie to chyba nie ma sensu, kilka lat temu ciężko było znaleźć stałych graczy. Teraz ja bym szedł w GTA V MP

Wysłany: 2019-03-14, 16:34

vNex

The rest is silence

"naimad424" napisał/a:

vNex, aktualnie to chyba nie ma sensu, kilka lat temu ciężko było znaleźć stałych graczy. Teraz ja bym szedł w GTA V MP

Hej, dzięki za wypowiedź - mógłbyś ją troche rozpisać? Chętnie dowiedziałbym się pare więcej informacji na pytanka które zadałem.

Wysłany: 2019-03-14, 19:15

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 1401 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 354

Respekt: 16,8

GTA V jest aktualnie zbyt mało rozwinięte by móc prowadzić ciekawą rozgrywkę, co do sampa - jeśli zależy Ci na serwerach, która wyglądają praktycznie tak samo to polecam, a tak na poważnie - praktycznie niczym nie różniące się serwery, a jedynie zmienionym tekstem, optymalizacja to już słowo, o której nikt nie chce mówić, bo to jedna wielka porażka, porównanie samych serwerów jest dość proste, bo wystarczy wejść ja jeden, a na każdym kolejnym znajdziesz to samo bez względu na to czy jest on autorski, bo zbyt wiele możliwości do popisu to tam nie ma, pozostań na mta jeśli klimaty serii gta przypadły Ci do gustu, szczerze mówiąc nie znajdziesz lepszego zamiennika, a gta v oferuje najczęściej jedno i to samo czyli pseudo rp z voice chatem, który nigdy nie był idealny i nie będzie, a poziom tam z góry jest zniszczony przez youtuberów, którzy nigdy nie dotknęli palcem RP, a a rpg... wyglądają tam tak samo ja rp tylko, że tam rp nie jest wymagane(xd), niby są jakieś inne tryby dm, race... ale szczerze mówiąc, to już lepiej odpalić sobie gta online i tam popykać z przyjaciółmi, tryb multiplayer typu range mp czy five m chwilowo jest zbyt mało rozwinięty, samp jest niedorozwinięty i najciekawszymi aktualizacjami tam to są obiekty, które teraz w mta i tak można sobie stworzyć osobiście. MTA. - jest to tylko moje osobiste zdanie.

Wysłany: 2019-03-14, 19:42

ProBaton

Mod-Team GTAONLINE

Na forum: 1254 dni
Nick w MP: ProBaton

Piwa: 1428

Respekt: 410
Respekt: 410

Ja osobiście odszedłem z samp, ze względu na graczy przenoszących się na mta, brak zakładki internet, zakładka hosted, która kosztuje jeszcze drożej.Wcześniej stworzyłeś serwer robiłeś jakieś aktualizacje i było te 20-30 graczy, teraz osiągnąć ich 10 to nie lada wyzwanie i bez zakładki hosted nie ma co startować.Obecnie platforma, która umiera a grają tam starzy wyjadacze, którzy mają już majątek na jakimś serwerze i po prostu nie chce zaczynać im się od nowa :D

Wysłany: 2019-03-15, 22:02

Robson04

PAWN Developer

Na forum: 611 dni
Nick w MP: Robson04

Piwa: 240

Respekt: 60

GTA V MP nigdy nie będzie jak SAMP.
Platforma niesie ze sobą spory klimat - dużo funkcji.
Ludzie tworzący serwery RP na V - nie mają sensu.
Celowe DM'y, brak RP.
Ale zdarzają się wyjątki :)

Wysłany: 2019-03-19, 18:12

vNex

The rest is silence

Dziękuje za wypowiedzi, lecz nadal chciałbym skierować was na moje początkowe pytanie, jakiego serwera wam teraz brakuje, lub czego wam brakuje w aktualnych, istniejących serwerach.

Tagi: sytuacja :: sa:mp
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu