Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-06-10, 22:57

Sons

Na forum: 1720 dni

Piwa: 9

Respekt: 50

Siema!

Poszukujemy głównie maniaków/entuzjastów (wolontariuszy), takie osoby które chcą się rozwijać czy nabywać doświadczenie w kwestii skryptowania serwera, ale wymagane są podstawy - co nie oznacza, że nie szukamy innych osób gotowych poświęcić czas oraz pomóc przy rozwoju serwera. Wszystko zależy w czym chcesz nam pomóc, może masz jakieś doświadczenie, wiedzę; zaskocz nas to przejrzymy się temu. Chcemy zaznaczyć, że wszystko będzie tworzone od zera. Co do kwestii rozgrywkowych mam parę pomysłów, które generalnie jakieś grupie może się spodobać, drugiej nie, ale to jest tak z każdym projektem roleplay (nie licząc copy-pasta) - tak na prawdę z tym można eksperymentować na wiele sposobów. Jesteśmy otwarci również na inne rzeczy, nie tylko schematyczne, starodawne czy te które sie utarły etc które możemy wspólnie ustalić czy to także w kwestii luzu bo każdy ma tego interpretacje, rozgrywki (może rozwiązania jak lsrp zagraniczne), nowych skryptów czy tych starych, ale które będą inaczej działały, jaka to będzie platforma: SAMP czy MTA, a może i obie

Możecie załączyć portfolio, ewentualnie nie bądźcie zdziwieni testowym zadaniem

Co do innych kwestii, w tym rozgrywkowej - jak mnie zapraszacie i chcecie pisać to piszcie konkrety to ułatwia oraz przyśpiesza komunikację

Dodatkowo, jeśli ktoś myśli że dołączy tutaj z łatwością, tylko dla rangi, zwłaszcza wysokiej, uważa ze cos tam to lepiej nie piszcie i nie marnujcie czasu
Jak to ma być przyjemne miejsce rozgrywki, solidny produkt to takie wymagania są normą, w wielu dziedzinach czy funkcjach poprzeczka może być zawyżona bo cenię coś więcej oprócz tej normy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie rozgrywkową, nad którą pełnie funkcję

Generalnie wszystko można zrozumieć, tak samo ciężką sytuację bo jesteśmy tylko ludźmi - trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem, nie przesadzać w żadną ze stron

Kontakt: Sons#2418

Ostatnio zmieniony przez The Psychol 2022-09-29, 23:32, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-06-13, 16:59

Patryk322

Na forum: 3985 dni
Nick w MP: Cris Asai

Piwa: 447

Respekt: 28

Ostrzeżeń: 40%
Siemka myślisz, że ma to sens przy obecnym stanie sampa? Chodzi mi o to czy nie obawiasz się, że przy obecnej konkurencji FiveM braknie graczy do zapełnienia serwera.

Wysłany: 2022-06-13, 22:35

woood

Na forum: 1632 dni
Nick w MP: Piter

Piwa: 12

Respekt: 31

"Patryk322" napisał/a:

Siemka myślisz, że ma to sens przy obecnym stanie sampa? Chodzi mi o to czy nie obawiasz się, że przy obecnej konkurencji FiveM braknie graczy do zapełnienia serwera.

Platforma już wiele razy potrafiła zaskoczyć aktywnością. Od 2017 co roku jest gadane, że przecież to umarło. SA-MP ma swój urok, który dalej nie został w 100 procentach wykorzystany i wciąż można przyjemnie pograć. Pewnego klimatu inne gry już nie powtórzą, którego ludzie wciąż go uwielbiają.

Wysłany: 2022-06-14, 23:18

Sons

"Patryk322" napisał/a:

Ma to sens, mimo że to nie złote czasy, ale nawet w obecnych czasach da się zrobić fajnie prosperujący serwer, to że tak jak jest (szczególnie na naszej scenie) to jest inna sprawa, sporo czynników wpływa na to, długo by o tym gadać

Nie obawiam, ale to musi być coś na prawdę dobrego

Wysłany: 2022-06-19, 11:48

unkv

Na forum: 966 dni
Nick w MP: unkv

Nie będę ukrywał, że "czekam" na taki projekt. Sam wiele razy napisałem od zera nową mapę opartą na nowoczesnych rozwiązaniach, które czerpią jednak garściami ze złotych czasów RP w SA-MP.

Trzymam kciuki i myślę, że będę nawet w stanie coś pomóc.

Wysłany: 2022-06-23, 23:07

Sons

"unkv" napisał/a:

Nie będę ukrywał, że "czekam" na taki projekt. Sam wiele razy napisałem od zera nową mapę opartą na nowoczesnych rozwiązaniach, które czerpią jednak garściami ze złotych czasów RP w SA-MP.

Trzymam kciuki i myślę, że będę nawet w stanie coś pomóc.

Ja już na taki od dawna, dzięki daj znać

Priorytetowo szukamy dodatkowych skrypterów, nie zapomnieliśmy o osobach, które chcą się uczyć, nabyć doświadcznie, ale potrzebujemy parę rąk do pracy, którzy posiadają przynajmniej podstawy, aby móc szybciej i efektywniej rozwijać taki serwer

Wymagania:
1. Ówczesna styczność z językiem programowania PAWN
2. Znajomość funkcji zagnieżdzonych na platformie SA-MP
3. Podstawowa wiedza dot. zmiennych, tablic, pętli
4. Najlepiej jakbyś był zaznajomiony z pluginami tj.
a) YSI (foreach / y_hooks)
b) streamer
c) sscanf
d) mysql
5. Mile widziana znajomość MySQL'a
6. Wyobraźnia i kreatywność

Możecie załączyć portfolio, ewentualnie nie bądźcie zdziwieni testowym zadaniem

HansQ#6201 - sprawy skryptowe, pisać tutaj

Co do innych kwestii, w tym rozgrywkowej - jak mnie zapraszacie i chcecie pisać to piszcie konkrety to ułatwia oraz przyśpiesza komunikację

Dodatkowo, jeśli ktoś myśli że dołączy tutaj z łatwością, tylko dla rangi, zwłaszcza wysokiej, uważa ze cos tam to lepiej nie piszcie i nie marnujcie czasu

Jak to ma być przyjemne miejsce rozgrywki, solidny produkt to takie wymagania są normą, w wielu dziedzinach czy funkcjach poprzeczka może być zawyżona bo cenię coś więcej oprócz tej normy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie rozgrywkową, nad którą pełnie funkcję

Generalnie wszystko można zrozumieć, tak samo ciężką sytuację bo jesteśmy tylko ludźmi - trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem, nie przesadzać w żadną ze stron

Wysłany: 2022-06-30, 21:08

graczxx12

Na forum: 159 dni

o kurde stary dobry mrucznik? jestem na Takkk ile ja godzin spedziłem na mruczniku

Wysłany: 2022-08-20, 16:54

szybkipl

I'm Back!

Na forum: 5334 dni

Piwa: 913

Respekt: 45,3

Kolejny mrucznik. Od zawsze był to pseudo i każdy z tym walczył - teraz po latach widzę świeżaki traktują to jako dobry serwer. Według mnie dramat, nie kieruj się "mrucznikiem" bo naprawdę zamkniesz projekt szybciej niż myślisz

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
adzius
Wysłany: 2022-08-20, 17:51

Sons

"szybkipl" napisał/a:

Kolejny mrucznik. Od zawsze był to pseudo i każdy z tym walczył - teraz po latach widzę świeżaki traktują to jako dobry serwer. Według mnie dramat, nie kieruj się "mrucznikiem" bo naprawdę zamkniesz projekt szybciej niż myślisz

To nie będzie kolejny "mrucznik" a serwer na styl "mrucznika" a to też może mieć wiele znaczeń, też nie chciałem używać innych słów bo zaraz będzie, ale.

Dla mnie to był serwer z niewykorzystanym potencjałem, tylko że tak tam się działo i taka krążyła opinia to zupełnie inna kwestia

Później zaczęło się tam kompletnie psuć, ale to też inna kwestia

Mrucznik też był takim typowym oldschoolem, w wielu kwestiach posiadał zalety takie co inne serwery nie posiadały

Powinno też dać do myślenia taka kwestia, że chce i mogę zmienić na takim gamemodzie sporo kwestiii, nawet rozwiązania jak zagraniczna lska

Może to jakoś inaczej zmienie lub dodam FAQ czy coś w tym stylu, żeby to było łatwiejsze w zrozumieniu, ale też trzeba pamiętać że nie chce zdradzać dużo kwestii, a też myślę że w paru fragmentach czy ogólnie słowo "mrucznik" jest lepszym określeniem niż inne

Wysłany: 2022-08-21, 14:57

szybkipl

I'm Back!

Na forum: 5334 dni

Piwa: 913

Respekt: 45,3

Mrucznik NIGDY nie był oldschoolem to po pierwsze. Po drugie działał tak samo jak RPG tylko gamemode robiony tak samo jak pod RP. Nigdy tam nie było jakiegokolwiek poziomu RP. Każdy kto trochę dłużej siedzi na scenie wie o tym że to był pseudo RP, którego młodzi ludzie dochodząc do sceny obrali jako dobry serwer ze względu że to był ich pierwszy serwer. Pragnę tylko powiedzieć że porównywanie mrucznika do projektów takich jak LS-RP, Net4Game czy inne to jak porównywanie serwera RP do "polskiego serwera zabawy" (to drugie oczywiście jest mrucznikiem).

Życzę powodzenia i nalegam do zmiany "wzorców" R*

Wysłany: 2022-08-23, 03:17

Sons

"szybkipl" napisał/a:

Mrucznik NIGDY nie był oldschoolem to po pierwsze. Po drugie działał tak samo jak RPG tylko gamemode robiony tak samo jak pod RP. Nigdy tam nie było jakiegokolwiek poziomu RP. Każdy kto trochę dłużej siedzi na scenie wie o tym że to był pseudo RP, którego młodzi ludzie dochodząc do sceny obrali jako dobry serwer ze względu że to był ich pierwszy serwer. Pragnę tylko powiedzieć że porównywanie mrucznika do projektów takich jak LS-RP, Net4Game czy inne to jak porównywanie serwera RP do "polskiego serwera zabawy" (to drugie oczywiście jest mrucznikiem).

Życzę powodzenia i nalegam do zmiany "wzorców" R*

Jak to nie był? Mrucznik jako jedyny zostawil to po sobie jak się kiedyś grało, a to że inne serwery poszły dalej i wytwarzały się inne standardy to inna sprawa

Akurat znam sporo osób z mruka co grali lepiej lub prowadzili organizacje niż na innych serwerach, tylko że później coraz mniej było takich osób i poziom spadał

Nie mówię ze było idealnie, ale dosłowne odzwierciedlenie początków roleplay, co do mruka to też tam było dużo problemów etc wiec było jak było

Tak samo ktoś może powiedzieć że n4g to nie serwer roleplay, a rpg (w sumie jest sporo takich osób) i oprócz tam kilku rzeczy, że niby wysokie standardy bo niby dłuższy ajot i nie bawili się z różnymi osobami (na mruku mimo tego też tak było, też nie mieli narzędzi to inna sprawa, a później to już w ogóle administracja to był żart) etc to praktycznie tam poziom był gorszy od mruka

Mimo tego szanuje Twoje zdanie i tez wiem jak to było tam ogólnie, ale też zobacz że to nie będzie ten sam produkt, postaram sie przygotować Q%A lub cos w tym stylu, żeby to łatwiej zrozumieć, zawsze możesz pytać na discord żeby nie zaśmiecać tutaj, to moze tez automatycznie wyśle to tutaj, dzięki za rozmowę anyway

Wysłany: 2022-11-02, 08:39

Sons

REF

Tagi: ekipy :: serwera :: roleplay :: klimacie
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na: