Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-06-10, 23:57

Sons

Na forum: 1561 dni

Respekt: 50

Siemanko!

Chciałbyś pograć jak za dawnych czasów w klimacie podobnym do mrucznika? Czujesz do tego sentyment? Od zawsze twierdziłeś, że to serwer bez wykorzystanego potencjału? Tęsknisz za taką rozgrywką? A może jest jakiś inny powód, który zachęca Cię do tego? To wszystko jest możliwe w realizacji, ale tylko dzięki pomocy oraz współpracy, która wymaga zaangażowania, czasu etc - wtedy może wykiełkować coś konkretnego i ciekawego.

Poszukujemy głównie maniaków/entuzjastów oraz osoby, które chcą się uczyć, rozwijać czy nabywać doświadczenie w kwestii skryptowania serwera - co nie oznacza, że nie szukamy innych osób gotowych poświęcić czas oraz pomóc przy rozwoju serwera. Wszystko zależy w czym chcesz nam pomóc, może masz jakieś doświadczenie, wiedzę; zaskocz nas to przejrzymy się temu. Chcemy zaznaczyć, że totalnie odchodzimy od podstawki mrucznika, wszystko będzie tworzone od zera. Od razu zaznaczam, że serwer nie musi być 100 procentową wierną kopią mrucznika, jesteśmy otwarci również na inne rzeczy, które możemy wspólnie ustalić czy to w kwestii luzu bo każdy ma tego interpretacje, rozgrywki (może rozwiązania jak lsrp zagraniczne), nowych skryptów czy tych starych, ale które będą inaczej działały, jaka to będzie platforma: SAMP czy MTA, a może i obie

Kontakt: Sons#2418

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-06-13, 17:59

Patryk322

Na forum: 3827 dni
Nick w MP: Cris Asai

Piwa: 447

Respekt: 28

Ostrzeżeń: 40%
Siemka myślisz, że ma to sens przy obecnym stanie sampa? Chodzi mi o to czy nie obawiasz się, że przy obecnej konkurencji FiveM braknie graczy do zapełnienia serwera.

Wysłany: 2022-06-13, 23:35

woood

Na forum: 1474 dni
Nick w MP: Piter

Piwa: 34

Respekt: 31

"Patryk322" napisał/a:

Siemka myślisz, że ma to sens przy obecnym stanie sampa? Chodzi mi o to czy nie obawiasz się, że przy obecnej konkurencji FiveM braknie graczy do zapełnienia serwera.

Platforma już wiele razy potrafiła zaskoczyć aktywnością. Od 2017 co roku jest gadane, że przecież to umarło. SA-MP ma swój urok, który dalej nie został w 100 procentach wykorzystany i wciąż można przyjemnie pograć. Pewnego klimatu inne gry już nie powtórzą, którego ludzie wciąż go uwielbiają.

Wysłany: 2022-06-15, 00:18

Sons

"Patryk322" napisał/a:

Ma to sens, mimo że to nie złote czasy, ale nawet w obecnych czasach da się zrobić fajnie prosperujący serwer, to że tak jak jest (szczególnie na naszej scenie) to jest inna sprawa, sporo czynników wpływa na to, długo by o tym gadać

Nie obawiam, ale to musi być coś na prawdę dobrego

Wysłany: 2022-06-19, 12:48

unkv

Na forum: 808 dni
Nick w MP: unkv

Nie będę ukrywał, że "czekam" na taki projekt. Sam wiele razy napisałem od zera nową mapę opartą na nowoczesnych rozwiązaniach, które czerpią jednak garściami ze złotych czasów RP w SA-MP.

Trzymam kciuki i myślę, że będę nawet w stanie coś pomóc.

Wysłany: 2022-06-24, 00:07

Sons

"unkv" napisał/a:

Nie będę ukrywał, że "czekam" na taki projekt. Sam wiele razy napisałem od zera nową mapę opartą na nowoczesnych rozwiązaniach, które czerpią jednak garściami ze złotych czasów RP w SA-MP.

Trzymam kciuki i myślę, że będę nawet w stanie coś pomóc.

Ja już na taki od dawna, dzięki daj znać

Priorytetowo szukamy dodatkowych skrypterów, nie zapomnieliśmy o osobach, które chcą się uczyć, nabyć doświadcznie, ale potrzebujemy parę rąk do pracy, którzy posiadają przynajmniej podstawy, aby móc szybciej i efektywniej rozwijać taki serwer

Wymagania:
1. Ówczesna styczność z językiem programowania PAWN
2. Znajomość funkcji zagnieżdzonych na platformie SA-MP
3. Podstawowa wiedza dot. zmiennych, tablic, pętli
4. Najlepiej jakbyś był zaznajomiony z pluginami tj.
a) YSI (foreach / y_hooks)
b) streamer
c) sscanf
d) mysql
5. Mile widziana znajomość MySQL'a
6. Wyobraźnia i kreatywność

Możecie załączyć portfolio, ewentualnie nie bądźcie zdziwieni testowym zadaniem

HansQ#6201 - sprawy skryptowe, pisać tutaj

Co do innych kwestii, w tym rozgrywkowej - jak mnie zapraszacie i chcecie pisać to piszcie konkrety to ułatwia oraz przyśpiesza komunikację

Dodatkowo, jeśli ktoś myśli że dołączy tutaj z łatwością, tylko dla rangi, zwłaszcza wysokiej, uważa ze cos tam to lepiej nie piszcie i nie marnujcie czasu

Jak to ma być przyjemne miejsce rozgrywki, solidny produkt to takie wymagania są normą, w wielu dziedzinach czy funkcjach poprzeczka może być zawyżona bo cenię coś więcej oprócz tej normy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie rozgrywkową, nad którą pełnie funkcję

Generalnie wszystko można zrozumieć, tak samo ciężką sytuację bo jesteśmy tylko ludźmi - trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem, nie przesadzać w żadną ze stron

Wysłany: Wczoraj 22:08

graczxx12

Na forum: Dzisiaj

o kurde stary dobry mrucznik? jestem na Takkk ile ja godzin spedziłem na mruczniku

Tagi: ekipy :: serwera :: roleplay :: klimacie
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu