Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2008-12-05, 11:47


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


SOLUCJA DO Grand Theft Auto IV

The Cousins Bellic - $25

Niko po długiej podróży dobija w końcu do portu w Liberty City. Na miejscu wita go kuzyn - Roman, który w listach do głównego bohatera tej opowieści nakłamał o bogatym i rozpustnym życiu jakie prowadzi - willa z basenem, sportowe auta w garażu, panie do towarzystwa (co cztery cycki to nie dwa - jak to stwierdził Roman). Rzeczywistość okaże się nieco inna. Kiedy panowie skończą się obściskiwać, musisz dojechać do domu Romana w Hove Beach - obskurnej speluny z wielkimi karaluchami ukrytymi po kątach. Niko wyraźnie nie jest zachwycony, co nie dziwi, szczególnie, że przed chwilą jego pogląd na temat amerykańskiego snu prysł niczym bańka mydlana. Witamy w Liberty City, mieście, w którym nie ma miejsca dla mięczaków.

Roman Bellic - [R]

It's Your Call - $30

Czas na pierwszą wizytę w firmie taksówkarskiej kuzyna. Niko poznaje tutaj uroczą sekretarkę - Mallorie oraz Vlada - Rosjanina, który próbuje wkupić się w łaski największych gangsterów w mieście i podporządkował sobie kilku dopiero co wkręcających się w branżę - pomiata więc Romanem jak chce. Roman musi tym razem załatwić coś w hardware store w Villon Street, a kuzyn - jako ten nowy - musi robić za szofera. Na miejscu należy chwilkę zaczekać, aż w końcu Roman zadzwoni na komórkę Niko i da mu znak, że wszystko w porządku. Chwilę później zjawią się jednak nieproszeni goście, którzy chcą odzyskać pożyczone przez Romana pieniądze. Pech chciał, że rozpoznali jego taksówkę... Szybki telefon do kuzyna (strzałka w górę i Phonebook) i ucieczka przez lichwiarzami - trzeba ich zgubić - co do trudnych zadań nie należy - a następnie odwieźć Romana z powrotem do firmy.

Three's a Crown - brak

Spanikowany Roman wzywa natychmiastowej pomocy, ponieważ na firmę napadli dwaj Albańczycy, dokładnie Ci sami, którzy gonili Niko i Romana kilka chwil wcześniej. Roman prosi kuzyna o odbiór sekretarki i jej przyjaciółki Michelle ze stacji metra w Hove Beach. Kiedy dziewczyny zapakują się już do samochodu, dodaj gazu i udaj się w kierunku apartamentu tej drugiej dziewczyny na Rotterdam Hill.

Bleed Out - $50

I Roman znów wpadł w kłopoty - Albańczycy dopadli go i nieźle poturbowali. Niko czym prędzej spieszy na pomoc kuzynowi, pokazując Bledarowi i Kalemowi (Albańczycy) gdzie ich miejsce. Kiedy dostaną po twarzy zjawi się i trzeci Albańczyk, który wskoczy do swojej bryki i zacznie zwiewać. Niko z Romanem muszą zrobić to samo i ruszyć w pościg, aż dojadą za ściganym w okolice portu. Dardan wyskoczy ze swojego auta i zacznie biec na wyższe kondygnacje, więc nie masz innego wyjścia i musisz biec za nim. Tam na przybysza ze wschodu czeka krótka walka (uwaga, Albańczyk ma nóż, więc należy stosować uniki!), po której odwieź Romana z powrotem do firmy taksówkarskiej. A, i nóż upuszczony przez przeciwnika też może się przydać. ;)

Michelle - [M]

First Date - brak

Aby rozpocząć misję należy skoczyć do sklepu z ubraniami i zakupić jakiś ciuszek. Przecież w dresach nie wypada iść na randkę. ;) Potem krótki telefon do Michelle i spotkanie umówione. Jako że Niko jeszcze nie za bardzo orientuje się w Liberty City proponuje pójście na karnawał - ten jednak okazuje się nieczynny. Na szczęście w pobliżu znajduje się kręgielnia, w dodatku czynna, a krótka partyjka kręgli jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Grać można rzeczywiście - trzeba ustawić się w odpowiedniej pozycji, wypuścić kulę z rąk i pokierować nią tak, żeby zbiła jak najwięcej kręgli. Wszystkie zasady z prawdziwego bowlingu jak najbardziej obowiązują. Bomba! Po skończonej (lub przerwanej) grze należy odwieźć dziewczynę do domu. Aby umówić się na kolejną randkę, trzeba do dziewczyny po prostu zadzwonić - o normalnej porze. ;)

Roman Bellic - [R]

Easy Fare - $100

Vlad zdenerwował się trochę niekonsekwencją Romana w sprawie finansów, ale w tej firmie to normalne - kasy brakuje ciągle. Do Romana dzwoni klient - Jarmaine - który ma do załatwienia pewną sprawę, jednak potrzeba mu podwózki. Wsiadaj w wóz i odbierz faceta z Rotterdam Hill, a następnie zawieź na Masterson Street. Okazuje się jednak, że gliny wyniuchały sprawę i trzeba jak najszybciej brać nogi za pas. Aby zgubić ogon (dwie gwiazdki) wyjedź poza obszar poszukiwań zaznaczony na radarze i odczekaj chwilkę, bez robienia żadnych głupstw. Koniec trasy to Gibson Street.

Ostatnio zmieniony przez The Psychol 2015-02-10, 18:51, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 11:50


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Roman Bellic - [R]

Jamaican Heat - $150

Biznes się rozkręca, a Roman nie wie, który telefon odebrać - istny chaos. Niko oferuje swoją pomoc, więc kuzyn wysyła go na Oneida Avenue w South Slopes po niejakiego Little Jacoba. Czarnoskóry mieszkaniec Jamajki dorabia jako diler broni, więc w nagrodę za podwózkę (do Schottler) ofiaruje Rosjaninowi pistolet. I od razu przyjdzie zrobić z niego użytek - gangsterzy wykiwali Jacoba i zamiast przeprowadzenia transakcji chcieli go zabić. Niko musi pomóc nowopoznanemu kumplowi wybijając przeciwników z ukrycia (wcześniej trzeba zająć odpowiednią pozycję). Po zabiciu całej trójki na dole, pojawi się jeszcze jeden wróg na dachu, którego też trzeba posłać na tamten świat. Po akcji zawieź Little Jacoba do kawiarni i czekaj na telefon.

Vlad Glebov - [V]

Bull in a China Shop - $50

Niko chyba przypadł do gustu Vladowi, ponieważ ten ma dla niego parę zadań. Pierwsze jest dość proste - chodzi o odebranie pewnej sumy zielonych od pewnego zadłużonego gościa, który od jakiegoś czasu nie płaci za ochronę. Prowadzi on chiński sklepik na Camden Avenue w dzielnicy Dukes. Skośnooki jednak nie zamierza się łatwo poddać i nie chce wpuścić Niko do środka. Trzeba użyć więc bardziej drastycznych metod. Udaj się na pobliskie wysypisko i zabierz stamtąd cegłę - jeden celny rzut i szyba pęknie na miliony kawałeczków (na szybę trzeba najpierw nacelować za pomocą L2/LT). Chińczyk dopiero wtedy się ugnie i wypłaci odpowiednią sumę, którą trzeba zawieźć Vladowi.

Hung Out to Dry - $100

Kolejny gość nie płaci haraczu - tym razem niejaki Muscovski, właściciel pralni na Masterson Street. Jedź do zakładu i zażądaj pieniędzy. Facet stchórzy, więc biegnij za nim na tył budynku, a kiedy wsiądzie do vana, wybij szybę w stojącym na parkingu samochodzie i ruszaj w pościg. Dopadnij uciekiniera na ulicy i trochę obij mu pojazd. Z pewnością poczuje do Niko szacunek i od tej pory nie ominie żadnego terminu zapłaty.

Clean Getaway - $150

Vlad zażyczył sobie tym razem samochodu następnego dłużnika - Jimmy'ego. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że autko znajduje się dość daleko, więc aby dostać się tam szybciej trzeba skorzystać z kolejki naziemnej. Jedź więc na najbliższą stację i wejdź na peron. Wsiądź do nadjeżdżającego pociągu i zanim się obejrzysz już będziesz na drugim końcu wyspy. Na dole odnajdź faceta czyszczącego srebrną Blistę. Gościowi daj w pysk, a samochód czym prędzej zabierz, po czym skieruj się do pobliskiej myjni - zleceniodawca nie lubi brudnych aut. Lśniące autko odstaw do garażu.

Ivan the Not So Terrible - $200

Vlad tym razem chce czyjejś śmierci - śmierci Ivana. Podpuścił go, jakoby w firmie Romana znaleźć można było wartościowe papiery. Plan obmyślony przez Vlada jest taki, że kiedy Ivan dobierał się będzie do dokumentów, Niko ma go wykończyć i całość wyglądać będzie jak nieudany napad rabunkowy. I lepiej ten plan zrealizować, ponieważ Mikhail Faustin, jeden z najbardziej wpływowych gangsterów w Liberty City, może być niezadowolony. Bierz więc jakiś wóz i jedź w kierunku firmy Romana - cel zdążył już zwinąć co potrzeba i zaczął uciekać. Goń go, aż do placu budowy, gdzie na Niko czeka kilka drabin i skoków. Najpierw wespnij się na samą górę, a następnie ścigaj Ivana, przeskakując szczeliny między budynkami, aż złapiesz go, wiszącego na wysokości kilku pięter, na uszkodzonych schodach przeciwpożarowych. Możesz dokonać wyboru - albo spełnić wolę zleceniodawcy i pozwolić mu spaść, albo wciągnąć go na górę i wypuścić pod warunkiem, że już nigdy nie pojawi się w okolicy Hove Beach. Wybór wpływa jedynie na treść ostatniej rozmowy telefonicznej z Vladem, ale stosunki się (na razie) nie zmieniają.

Little Jacob - [Lj]

Concrete Jungle - $200

Little Jacob trochę przesadził na imprezie, ale szybko dochodzi do siebie i zaczyna łowić nowy towar. Pierwszy cel to Saratoga Avenue w Willis. Jacob idzie zająć się przejęciem towaru, zaś Niko czeka w tylniej alejce, ubezpieczając tyły. Kiedy czarnoskóry przyjaciel zadzwoni i poinformuje, że dealerzy uciekają tylnim wyjściem, wciśnij gaz do dechy i staraj się ich rozjechać - jeśli się to nie uda, wykończ ich w dowolny sposób. Towar zdobyty. Kolejna partia czeka na Savannah Avenue w Meadows Park, jednak w tym przypadku niezbędna będzie pomoc przybysza ze Wschodu. Wbiegnij po schodach na górę i przyklej się (R1/LB) do ściany, a następnie zdejmij zza winkla zbiegającego po schodach przeciwnika. Wroga z shotgunem zdejmij przez pobliskie okno - tak będzie bezpieczniej. Potem wbiegnij do środka i skończ robić porządki. Na koniec odwieź Little Jacoba z powrotem do Homebrew Cafe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 11:55


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Roman Bellic - [R]

Uncle Vlad - brak

Roman odkrył, że Vlad podrywa sekretarkę Mallorie, co bardzo mu się nie podoba - jest po prostu zazdrosny. Krótka awantura z kuzynem i obaj jadą do pubu Comrades, aby rozwiązać ten problem z Vladem. Ten z kolei na kompromis nie ma zamiaru iść, więc trzeba użyć siły. Niedawny zleceniodawca ucieka do samochodu, zostawiając Niko z dwoma ochroniarzami, aby było zabawniej - nieuzbrojonymi. Kilka strzałów z pistoletu powinno załatwić sprawę. Dalsza część misji to pościg za Vladem, aż do doków i dokonanie w nich egzekucji na Rosjaninie. Jednego s* mniej ;)

Crime and Punishment - brak

Roman, po zabójstwie Vlada, strasznie obawia się zemsty jego przełożonych, a w szczególności Mikhaila Faustina. Popadł w paranoję, cały czas ma wrażenie bycia śledzonym, ukrywa się po śmietnikach. I ma rację. Kiedy dzwoni do Niko i prosi go o pilne przybycie, obaj zostają nagle zaskoczeni i schwytani, po czym przewiezieni do domu Faustina. Wbrew jednak wszystkim obawom, nie ma on w stosunku do nich wrogich zamiarów...

Mikhail Faustin - [F]

Crime and Punishment (cd.) - $200

Gość jest wybuchowy i wie czego chce, to fakt, ale zleca głównemu bohaterowi zadanie przejęcia vanów z telewizorami. W tym celu Niko potrzebuje wozu policyjnego. Pusty taki pojazd stoi kawałek na północ od posiadłości Faustina, więc ze zdobyciem nie powinno być problemu. Dalsza część misji polega na dotarciu do rejonu South Broker (o czym poinformuje Dimitri) i odnalezienia właściwego pojazdu. Jadąc radiowozem warto przede wszystkim uruchomić koguta na dachu, co ułatwi przebijanie się przez zatłoczone ulice Liberty City. Aby upewnić się czy van przewozi pożądany towar, zatrzymaj się przed nim i podejdź do szyby kierowcy. Jeśli okaże się, że ładunkiem półciężarówki nie są telewizory to trzeba wrócić do radiowozu i kontynuować poszukiwania. Należy pamiętać, że czas jest w pewnym stopniu ograniczony, bowiem nie można dopuścić, aby pojazd dotarł do celu. Kierowca właściwego vana jedzie z ochroniarzem wyposażonym w pistolet, więc albo można go zabić, albo po prostu wsiąść do samochodu i uciec jak najdalej - celem jest garaż na południu miasta.

Do You Have Protection? - $400

Faustin trochę przećpał, więc najlepiej zostawić go w spokoju - szczególnie, że ma ochotę wszystkich pozabijać. Jedź więc z Dimitrim ściągnąć haracz od sex shopu, znajdującego się na Delaware Avenue w Hove Beach. Wewnątrz właściciel stawiać będzie mały opór, ale wystarczy wycelowanie w niego pukawką oraz przestrzelenie nogi jego wspólnikowi i sprawa załatwiona. W nagrodę za sprawną akcję Dimitri postanowił obdarować Niko prezentem. Jedź do pobliskiego sklepu z bronią i kup Micro SMG. Z nową pukawką w łapkach odwieź kumpla z powrotem do posiadłości Faustina.

Final Destination - $500

Faustin dowiedział się, że jego działaniami coraz bardziej interesuje się policja, która ma zamiar pokrzyżować wszystkie jego plany. Dimitri wysuwa tezę, że może być to spowodowane zbyt gwałtownymi i głośnymi posunięciami, zaś Faustin podejrzewa wtykę - wskazuje na Lenny'ego, którego każe zabić. Zadanie to oczywiście otrzymuje Niko, który ma w ten sposób udowodnić swoją lojalność; w innym wypadku zginie, ponieważ to on stanie się głównym podejrzanym w tej sprawie. Lenny mieszka w dzielnicy Bohan i jest synem wpływowego członka świata przestępczego, Kenny'ego Petrovica, dlatego też jego zabójstwo może wiele skomplikować. Faustin jednak nie bierze tego pod uwagę i wysyła Niko na stację metra, gdzie cel aktualnie przebywa. Krótka wymiana zdań i Lenny skacze przed tory, dosłownie przed nadjeżdżającym pociągiem. Musisz ruszyć za nim w pościg (uprzednio zabijając lub olewając jego kumpla), który z pościgu na nogach przerodzi się w pościg samochodowy. Aby Lenny został unicestwiony należy użyć techniki drive-by, czyli strzelania z samochodu. Kiedy Lenny dostanie w głowę przez szybę, albo jego autko wybuchnie razem z nim - zadanie zostanie zaliczone.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:12


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


No Love Lost - $600

Faustin jest strasznie wkurzony z powodu córki, która okazała niewdzięczność i opuściła dom, spotykając się z chłopakami różnego pokroju. Ojciec każe przywieźć do domu niegrzeczne dziecko, chociażby po trupach - tzn. zabijając chłopaka, z którym się aktualnie spotyka. Aby odnaleźć dziewczynę Niko musi udać się na Firefly Island, gdzie spotka ją w towarzystwie motocyklisty. Poleci trochę przekleństw i wyzwisk i harleyowiec zacznie zwiewać. Wsiadaj na podstawionego PCJ 600 i ruszaj za nim. Po kilku minutach jazdy, do ściganego przyłączą się jego ziomkowie z gangu Lost - ich też trzeba wyeliminować, a najlepiej zrobić to na polanie, gdzie wszyscy się zatrzymają. Strzelanie podczas jazdy mija się z celem, bo i tak trudno w cokolwiek trafić. Aby nie zginąć od ostrzału motocyklistów najlepiej przykleić się do drzewa i zza winkla zdejmować przeciwników po kolei, aż wszyscy padną trupem. Coś mi się jednak zdaje, że córeczka zadowolona z takiego obrotu sprawy nie będzie...

Little Jacob - [Lj]

Shadow - $250

Little Jacob poczuł zagrożenie ze strony innych dilerów i postanowił się ich pozbyć. Skieruj się w kierunku Bohan, gdzie śledzić musisz pewnego dilera, któremu skończył się towar, z racji czego musi go uzupełnić - i tym samym wskazać kryjówkę wszystkich dilerów z okolicy. Idź za celem powoli, w takiej odległości, aby go widzieć. Jeśli Cię zobaczy, zacznie biec, a wtedy misja staje się trochę trudniejsza (ale nadal wykonalna). W przypadku kiedy śledzisz gościa powoli, nie odbieraj telefonu od Romana - nie ma on nic ciekawego do powiedzenia, a tylko spłoszy obserwowanego osobnika. W apartamentowcu idź na samą górę i na ostatnim piętrze wejdź w korytarz, a następnie w drugie drzwi na lewo. Walka może przysporzyć trochę trudności z powodu, że pomieszczenie jest malutkie, a wrogów czterech. Najlepsza strategia to przyklejenie się do ściany, jednym strzałem odepchnięcie drzwi do wewnątrz i zanim się zamkną - oddać kilka strzałów przeciwko wrogom. Kilkakrotne powtórzenie manewru powinno przynieść sukces. Oczywiście istnieje wiele innych sposobów, jak np. wrzucenie przez drzwi granatu czy kilka strzałów ze strzelby - wybrany sposób zależy tylko i wyłącznie od Twoich osobistych preferencji.

Roman Bellic - [R]

Logging On - ~$1350

Roman zapoznaje Niko ze znajomym Brucie'm, niezbyt inteligentnym osiłkiem. Z zadaniem jakie ma do wykonania Rosjanin na pewno każdy sobie poradzi - należy zarejestrować swoje konto w Internecie Liberty City ;) W tym celu należy udać się do kawiarenki internetowej [email protected], zamienić kilka słów z uroczą pracownicą, usiąść przy komputerze, sprawdzić maile (‘Check mail') i zaakceptować jedyną widoczną wiadomość - tzn. odpowiedzieć na niego pozytywnie (zielona minka). I to wszystko. Zaraz po wyjściu z kawiarenki zadzwoni jednak Roman, który poinformuje, że Brucie ma pewne zlecenie, a wszystkie szczegóły podał w mailu. Należy więc wrócić z powrotem i sprawdzić ponownie skrzynkę z mailami. Okaże się, że chodzi o kradzież pewnego auta (Intruder) z Meadow Hills. Wyślij odpowiedź pozytywną (znów zielona buźka) i jedź we wskazane miejsce. Stamtąd zabierz pojazd i odwieź do garażu Bruciego - pamiętaj, że czym mniej zniszczony pojazd tym więcej kawiorki dostaniesz. Jeśli po drodze będzie konieczna interwencja policji, wyjedź z zaznaczonego na radarze obszaru i przeczekaj. Poza tym, zawsze w odwecie pozostaje jeszcze lakiernik...

Mikhail Faustin - [F]

Rigged to Blow - $700

Faustin tym razem pragnie sprezentować pewien ładunek kolejnemu swojemu dłużnikowi. Towar znajduje się w ciężarówce czekającej w rejonie Schottler na Montauk Avenue. Kiedy Niko do niej wsiądzie, pozna prawdziwą zawartość ładunku - materiały wybuchowe. Do miejsca docelowego, umiejscowionego w dzielnicy Bohan, jedź bardzo ostrożnie i powoli, staraj się przede wszystkim nie wpadać na żadne przeszkody, ponieważ ładunek może w każdej chwili eksplodować - symbolizują to migające z tyłu pojazdu lampki. Na miejscu wprowadź ciężarówkę do garażu, aktywuj bomby i wiej jak najszybciej się da. Potężna eksplozja rozsadzi cały magazyn w pył. Wszystko pięknie, problem tylko w tym, że dłużnikiem tym był Kenny Petrovica i wątpliwe, żeby nie zrewanżował się w jakikolwiek sposób...

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:14


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Brucie Kibbutz - [B]

Search and Delete - $3.500

Bruciemu bardzo zależy na pozbyciu się pewnego gościa, który ma niemałą kartotekę w policyjnej bazie danych. Problem w tym, że wszystkie niezbędne informacje o nim są zawarte jedynie w tej bazie, do której dostęp jest ograniczony, szczególnie dla nieumundurowanych. Najłatwiejszym sposobem, aby zinfiltrować policyjną kartotekę jest kradzież radiowozu - jeśli żadnego nie ma w pobliżu, trzeba zadzwonić na 911 i jakiś na pewno się zjawi. Po przejęciu pojazdu i zniwelowaniu Wanted Level, zatrzymaj samochód i wciśnij L1/LB w celu uzyskania dostępu do systemu. Następnie wybierz drugą opcję od góry i wyszukaj interesującego Cię przestępcę poprzez podanie nazwiska: Lyle Rivas (wystarczy samo Lyle). Zatwierdzenie spowoduje ukazanie miejsca zamieszkania celu na radarze. Jedź tam czym prędzej i przekaż pozdrowienia od Brucie'a, po czym... ruszaj w pościg. Zestrzelenie lub wykończenie w jakikolwiek inny sposób uciekającego przeciwnika, kończy misję sukcesem. Policja powinna być tylko wdzięczna ;) .

Easy As Can Be - $3.500

Kiedy Lyle już nie żyje, Brucie nie wytrzymałby, gdyby nie podwędził jego ulubionej bryki. Ta znajduje się na Yorktown Avenue w Steinway. Na miejscu jednak okaże się, że ktoś na Niko już czekał - i wydaje się, że chcą oni pomścić niedawno zamordowanego przyjaciela. Wyjedź z ciasnej uliczki jak najprędzej (w prawo) i jedź w kierunku garażu Bruciego. Najważniejsze, aby nie pomylić trasy i jechać w miarę szybko - wtedy ostrzał może troszkę uszkodzi samochód, ale na pewno nie na tyle, aby nie mógł dojechać do kryjówki. Walczyć z napastnikami nie ma sensu - szkoda amunicji i nerwów.

Dimitri Rascalov - [Dr]

The Master and the Molotov - brak

Dimitri zbuntował się przeciw swojemu bratu i jedyne rozwiązanie trudnej sytuacji, która ostatnio panuje to śmierć Mikhaila Faustina - w szczególności chodzi o stosunki z Petrovicem. Cała odpowiedzialność spada na barki Niko, który - chcąc czy nie chcąc - musi podjąć się tego wyzwania. Faustin przebywać będzie tego wieczoru w klubie nocnym Perestroika, dlatego też należy spodziewać się niemałej ilości ochrony - i tak jest w rzeczywistości. Zacznij od podniesienia kamizelki leżącej nieopodal klubu - zaznaczono ją na radarze na zielono. Potem wywołaj zamieszanie, strzelając do jednego z ochroniarzy stojących przed wejściem. Tłum zacznie krzyczeć, ludzie w panice wybiegną z klubu i to właśnie najlepszy moment, aby do niego wejść. Po wejściu do środka budynku ukaże się cut-scenka, w której Faustin wyraża swój wielki żal na temat tego co się stało, na temat zdrady i ucieka, zostawiając Niko ochroniarzy. Pozbądź się ich czym prędzej, a następnie to samo uczyć z pozostałymi w sali. Biegnij na zaplecze, gdzie czeka kilku kolejnych goryli, a dalej na podwórze, na którym znów można spotkać komitet powitalny. Kiedy wszyscy padną trupem, skieruj swoje kroki w kierunku schodów przeciwpożarowych, po drodze zbierając pozostałości po przeciwnikach - pieniądze i broń. Na górze uważaj na kilku kolejnych typów oraz samego Faustina, który pruje do Niko z pistoletu maszynowego - pozbaw go tej możliwości jak najszybciej się da. Faustin skończy tym samym na ulicy (martwy), a nadzieja na ciepłe relacje z Petrovicem powróci.

Misje fabularne

Russian Revolution - brak

Niko żąda od Dimitria pieniędzy za zabicie Faustina. Ustalone miejsce spotkania to magazyn na Mahonet. Chwilę później po telefonie Dimitria dzwoni Little Jacob, który proponuje wsparcie - w końcu Ruscy są nieobliczalni. I miał rację. Dimitri, zamiast kasy, przyprowadził na spotkanie Mr. Bulgarina, postać, z która od czasów wojny Niko nie utrzymywał najlepszych stosunków - był mu winny kasę. Rozpoczyna się strzelanina, która - wbrew liczbie przeciwników - nie jest taka trudna. Wystarczy kryć się za przeszkodami i wychylać co jakiś czas by oddać celną serię w namierzonego przeciwnika. Niko walczy ramię w ramię z Little Jacobem, a ten naprawdę bardzo dobrze strzela. W pierwszej kolejności najlepiej zabić tych na balkonach, a dopiero potem resztę. Gdyby komuś brakło energii, w pokoju po prawej stronie, mniej więcej po środku, znajduje się apteczka. Jednak los chciał i zarówno Dimitri, jak i Mr. Bulgarin zdołali uciec, a wystrzały postawiły na nogi połowę policji w Liberty City - przy wyjściu czeka komitet powitalny w postaci kilku radiowozów. Bierz pierwszy lepszy samochód (jeden jest podstawiony z prawej strony) i wiej z tego obszaru, aby zniwelować Poziom Poszukiwań. Kiedy zainteresowanie glin spadnie do zera, odwieź przyjaciela do jego kawiarni. I zaprzysięgnij zemstę...

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:16


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Roman's Sorrow - brak

Roman jest przestraszony. Kiedy dowiaduje się o zdradzie Dimitria i obecności w Liberty City Mr. Bulgariana, postanawia jak najszybciej uciec z tej dzielnicy i przenieść się gdziekolwiek indziej. Niko pragnie zemsty, ale Roman wybija mu ją od razu z głowy, proponując rozpoczęcie nowego życia. Jak się jednak okazało, może to nie być takie proste - zarówno apartament jak i firma zostały doszczętnie spalone, Roman tym samym stracił wszystko na co przez ten długi czas ciężko pracował. Została mu jedynie Mallorie, która załatwiła inny apartament na Bohanie, gdzie musisz czym prędzej się skierować. Nowa dzielnica wita.
Brucie Kibbutz - [B]

Out of the Closet - $6.750

Jak się okazuje, kuzyn niedawno zamordowanego Lyle Rivesa posiada kasę, która jest własnością Bruciego. Na dobrowolny zwrot nie ma co liczyć, więc Brucie z Romanem wpadają na sprytny plan. Niko musi umówić się z nim na randkę (kuzyn Lyle'a to gej, co zdecydowanie ułatwia sprawę) i kiedy dojdzie do spotkania - wyciągnąć odpowiednią sumkę zielonych. Jedź do wskazanej kafejki internetowej i zaloguj się do serwisu randkowego love-meet.net (naciśnij banerek po prawej stronie strony głównej). Wyszukaj tam gościa o pseudonimie FRENCH TOM i zaproponuj spotkanie. Odczekaj kilka godzin i ponownie wróć do kawiarenki, żeby przeczytać odpowiedź. Zaakceptuj list i czekaj, aż na radarze pojawi się ikonka serduszka. Następnie udaj się do restauracji 69th Street Diner w Hove Beach na spotkanie. Po krótkiej pogawędce zabij krewnego Lyle'a (możesz też zabić go w restauracji podczas rozmowy).

No. 1 - samochód (Comet)

Brucie jest zadowolony z tego co ostatnimi czasy udało mu się osiągnąć, jednak chce teraz pokazać swoją dominację na drogach, biorąc udział w wyścigu ulicznym. Jako że jego auto odmawia posłuszeństwa, trzeba zdobyć inne. Lśniący Comet stoi na parkingu w rejonie Willis, gdzie udaj się z napakowanym kumplem czym prędzej. Bierz brykę i ruszaj na miejsce startu. Do zaliczenia jest kilkanaście checkpointów. Podczas jazdy należy pamiętać o tym, aby nie pomylić trasy i nie stracić panowania nad autem - nie wchodź w ostre zakręty z dużą prędkością, szczególnie, że Comet to pojazd podatny na poślizgi. Przeciwnicy to nie mistrzowie, jednak nie można ich też całkowicie lekceważyć, ponieważ potrafią zaskakiwać. Po wyścigu zawieź kumpla z powrotem do jego domu - jako nagrodę, podaruje Ci wózek, w którym właśnie siedzicie.

Manny Escuela - [M]

Escuela of the Streets - $1.000

Manny'ego Escuela pierwszy raz zastajemy podczas kręcenia teledysku. Tego hip-hopowca Niko poznaje poprzez dziewczynę swojego brata, Mallorie. Nowy znajomy postanawia oczyścić ulice Bohanu ze wszelkiego rodzaju 'śmieci', w tym znaczeniu - dilerów narkotyków. Wsiadaj wraz z Mannym do jakiegoś auta i jedź na Grand Boulevard, gdzie śledzić musisz jednego z dostawców prochów. Trasa jest dość długa, więc staraj się utrzymywać bezpieczny dystans i uważaj na zakrętach, ponieważ często bezpośrednio za nimi znajdować się może czerwone światło i za szybka jazda skończyć się możne na zderzaku śledzonego i jednoczesnym końcu misji. Handlarz zatrzyma się przed magazynem, a Manny nakaże oczyszczenie go ze wszystkiego co się rusza. Rozwal zamek pukawką i kryj się za pierwszymi lepszymi pudłami. Przeciwników jest sporo, więc staraj się szybko wychylać i celnie strzelać. Wrogowie się przemieszczają, dlatego walka w jednym miejscu również mija się z celem - o śmierć nietrudno. Uważaj szczególnie na gościa na lewo od wejścia, za filarem. Zdejmij go w pierwszej kolejności. Przesuwaj się w głąb magazynu, aż wszyscy wrogowie padną trupem. Na koniec opuść budynek, wcześniej uzupełniając zapas energii w automacie z napojami Sprunk. Escuela będzie czekał na zewnątrz, kręcąc swój reportaż o nim samym, jako najbardziej wpływowej osobie w Południowym Bohanie. Jasne, magazyn też oczyścił sam, prawda?

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:21


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Street Sweeper - $1.100

Zastajesz Manny'ego chełpiącego się oficerowi policji akcjami związanymi z oczyszczeniem ulic Bohanu. Okazuje się jednak, że nadal trochę pracy pozostało, więc Manny prosi Niko o wyeliminowanie kilku kolejnych członków gangu. Przebywają oni aktualnie w okolicach magazynu, który oczyściłeś w poprzedniej misji. Udaj się tam i na miejscu zabij trzech przeciwników - polecam zrobić to nie wysiadając z samochodu (i z troszkę większej odległości), ale jak ktoś się uprze może opuścić pojazd i pokonać wrogów 'na piechotę'. Dwaj przeciwnicy uciekną samochodem, więc ruszaj w pościg i zabij ich, uprzednio dziurawiąc trochę karoserię. Jeżdżą jak łamagi, więc dogonienie ich nie powinno sprawić większych kłopotów.

Elizabeta Torres - [E]

Luck of the Irish - $1.500

Mallorie zapoznaje Niko ze swoją znajomą, Elizabetą, która również (jak większość) macza palce w brudnych interesach. Już od pierwszej rozmowy polubiła Rosjanina - nic dziwnego. Pierwsze zadanie nie należy do skomplikowanych. Chodzi o dodatkową ochronę podczas handlu towarem, ponieważ Elizabeta nie ufa swoim klientom. Transakcję przeprowadzać będzie chłopak dziewczyny, Patrick 'Packie' McReary. Jedź na Jolie Street, a następnie wejdź do budynku, gdzie na dachu znajdziesz snajperkę. Zajmij wskazaną pozycję (po przeciwnej stronie dachu) i czekaj na rozpoczęcie wymiany, rozglądając się przez celownik karabinu snajperskiego. Jak spodziewała się Elizabeta, nie wszystko poszło zgodnie z planem i strona przeciwna postanowiła zatrzeć wszystkie ślady i zabić McReary'ego oraz jego ochroniarza. Powstrzymaj ich zanim wdrożą swój plan w życie. Zacznij zdejmować po kolei wszystkich zaznaczonych przeciwników (przybliżasz i poruszasz obrazem za pomocą gałek analogowych). W pewnym momencie jeden z nich podbiegnie do McReary'ego i zacznie się przepychanka, dlatego pomóż koledze, zasadzając napastnikowi celnego headshota. Na koniec wykończ ostatnich - wybiegających zza winkla - wrogów.

Blow Your Cover - $2.000

Elizabeta urządza imprezę, na której Niko ma szansę poznać Johnny'ego, dilera narkotyków oraz Playboya X. Johnny ma pewien deal na dużą ilość heroiny i Niko wraz z Playboyem zostają wysłani, aby go sfinalizować. Jedź na Cassidy Street w Schottler i wejdź na trzecie piętro budynku, gdzie czeka Charlie, azjatycki kupiec. Przyszykuj jednak broń, ponieważ całość okazała się tajną akcją policji i wydostać się z budynku może nie być już tak łatwo. Zza przeszkody zabij gliniarza naprzeciwko, a następnie oczyść całe pomieszczenie i pozbieraj broń, nie zapomnij o strzelbie opartej o ścianę. Skieruj swoje kroki w stronę schodów prowadzących na dach i wejdź na samą górę, zabijając po drodze kilku agentów. Na szczycie kryj się za wentylatorami i murkami i zdejmij wszystkich obecnych, razem z tymi wbiegającymi na górę po schodach przeciwpożarowych. Następnie zbiegnij nimi w dół i wejdź do klatki schodowej, aby czym prędzej wydostać się z tego niebezpiecznego obszaru. Po drodze czekać będą kolejni gliniarze, ale celna seria powinna załatwić sprawę. Na ulicy bierz pierwszą lepszą brykę (najlepiej podstawiony motor) i wyjeżdżaj z obszaru poszukiwań, aby zniwelować Wanted Level. Kiedy się to uda, odwieź Playboya X do jego apartamentu znajdującego się w dzielnicy Algonquin.

Manny Escuela - [M]

The Puerto Rican Connection - $1.500

Manny chce sprzątnąć kolejnych kilku gości. Pędź czym prędzej na stację kolejki Algonquin Bridge, gdzie powinny przebywać cele. W momencie przyjazdu na miejsce, wsiadają oni do pociągu i odjeżdżają. Ścigaj pociąg, starając się jechać trasami pokrywającymi się z torami, a jeśli jest to niemożliwe - jak najbardziej do nich zbliżonymi. Na stacji w Schottler poczekaj chwile, aż cele wyjdą na ulicę i zanim wsiądą do auta, dokonaj egzekucji. Kilku śmieciarzy mniej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:22


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Elizabeta Torres - [E]

The Snow Storm - $2.500

Niko zastaje Elizabetę podczas bardzo głośnej kłótni z Little Jacobem, która zarzuca mu, że z jego winy straciła swoje pokaźne zapasy kokainy, które dostały się w ręce niepowołanych ludzi - konkurencyjnych dilerów. Cały towar znajduje się w opuszczonym szpitalu, na wyspie pomiędzy Dukes & Bronks a Algonquin. Jedź w wyznaczone miejsce na Colony Island. Na miejscu przebywa kilku zagranicznych i miejscowych dilerów, wszyscy uzbrojeni. Łatwo nie będzie. Po krótkim filmiku, przejdź przez ogrodzenie naprzeciwko i skręć w prawo, a następnie zacznij obchodzić budynek. Na swojej drodze nie powinieneś spotkać nikogo. Dokładnie po drugiej stronie budynku od miejsca, w którym rozpocząłeś zadanie, znajduje się drabina. Wejdź na nią i zlikwiduj po cichu (np. nożem) gościa odwróconego tyłem. Wywołaj zamieszanie, strzelając do przeciwników. Przy głośnej rozwałce przydatne mogą okazać się wybuchowe beczki, które mają naprawdę destruktywną moc. Zeskocz na dół (na lewą stronę, patrząc od wejścia po drabinie) i skieruj swoje kroki do pokoju z prochami znajdującego się na wyciągnięcie ręki - zabij dwóch typów przebywających w pomieszczeniu i bierz towar oraz kamizelkę kuloodporną leżącą na środku pokoju. W tym samym momencie zjawią się oddziały N.O.O.S.E., które będą chciały rozbić gang narkotykowy oraz skonfiskować towar będący aktualnie w posiadaniu Niko. Po opuszczeniu pokoju skręcaj w lewo i biegnij czym prędzej w stronę wyjścia. Na zewnątrz wsiadaj w stojącego Bobcata i uciekaj z niebezpiecznego obszaru czym prędzej - przy trzech gwiazdkach już nie tak łatwo zmylić gliny (helikopter), dlatego też niezbędny może okazać się lakiernik znajdujący się w pobliżu. Po uspokojeniu sytuacji jedź do Chase Point w celu spotkania się z Little Jacobem i oddaniem mu zdobytego towaru. Na miejscu czeka niespodzianka w postaci Michelle, która zdradza, że w rzeczywistości pracuje dla rządu i jej zadaniem było obserwowanie Niko. Pracownicy jej biura uznali jednak, że Niko może okazać się bardzo przydatny i chcą go w jakiś sposób wykorzystać. Dziewczyna zabiera torbę pełną kokainy i odchodzi.

Have a Heart - $3.000

Elizabeta przeżywa załamanie nerwowe, obawia się, że niebawem może trafić do więzienia. Nagle do mieszkania wpada Manny wraz z kamerzystą i zaczyna szydzić z niej i każe zostawić swoich ludzi w spokoju. Widać, że Elizabeta nie ma zbytniego nastroju do żartów i nie przebiera w środkach - strzela zarówno Manny'emu jak i jego kumplowi prosto w łeb. Obowiązek pozbycia się ciał spada oczywiście na Niko. Wsiadaj w wóz zleceniodawczyni i jedź do zaznajomionego doktora przebywającego w Broker, który będzie wiedział co zrobić z ciałami. Pamiętaj, aby całą drogę jechać ostrożnie, ponieważ większa stłuczka może spowodować otwarcie klapy bagażnika, co wzbudzi zainteresowanie policji - w końcu nie często widuje się w bagażniku dwa martwe ciała.
Nieznajomy kontakt - [?]

Call land Collect - $1.000

Tajemniczym jegomościem okazuje się być Francis McReary, skorumpowany policjant, który zna kilka niedogodnych faktów z działań Niko w Liberty City i stara się to wykorzystać do własnych celów. Ktoś bowiem szantażuje McReary'ego i trzeba się tym natychmiast zająć. Gliniarz umówił się z szantażystą na wymianę (kompromitujące zdjęcia za kasę) w Union Drive East. Problem polega jednak na tym, że nie wiadomo jak gość wygląda. Stań w wyznaczonym miejscu i pogadaj z McReary. Przyśle smsem numer, na który następnie zadzwoń i obserwuj okolice poniżej. Cel (w momencie, w którym do niego zadzwonisz) również przystawi słuchawkę do ucha. Jeśli nie uda się zlokalizować go za pierwszym razem, zadzwoń ponownie, jednak tym razem będzie to ostatnia szansa, bo po telefonie gość zacznie zwiewać (można oczywiście wyruszyć w pościg). Tak czy inaczej, zastrzel szantażystę i zabierz kartę pamięci ze zdjęciami. Cała akcja wzbudzi zainteresowanie policji, więc zgub ogon, a dopiero potem zawieź zdobycz gliniarzowi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:24


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Francis McReary - [Mr]

Final Interview - $1.000

Pewien adwokacina, tworzący wraz z dwoma wspólnikami największą firmę prawniczą w mieście ma materiały mające na celu ośmieszyć i zdetronizować Francisa. Gliniarz nie może na to pozwolić i obmyśla plan przeszkodzenia prawnikowi. Wysyła Niko, jako emigranta ze wschodu, na rozmowę o pracę w firmie Goldberg, Ligner & Shyster, podczas której Serb ma zająć się tym pierwszym oraz zabrać wszystkie kompromitujące teczki z informacjami. W pierwszej kolejności jedź do kawiarenki internetowej i wyślij swoje zgłoszenie . Aby to zrobić odwiedź stronę internetową firmy (poprzez mail lub banner na stronie głównej) - goldberglignerandshyster.com - i wyślij potrzebne dokumenty (zakładka Careers). Teraz czekaj na telefon (jeśli wysłałeś zgłoszenie w nocy musisz poczekać do rana na odpowiedź). Spotkanie zostanie umówione na samo południe dnia następnego. Wcześniej jednak należy zakupić garnitur, aby prezentować się jak najbardziej okazale - udaj się więc do sklepu z ubraniami Perseus i kup jakiś ciuszek (najlepiej po prostu - Suit). Odczekaj pozostały czas - misję będzie można rozpocząć już trzy godziny przed ustaloną godziną spotkania, a sygnalizować to będzie ikonka krawata, która pojawi się na ekranie. Wejdź do budynku na południu Algonquin i podejdź do sekretarki, która wskaże biurko Goldberga. Usiądź naprzeciwko niego i zacznij słuchać jego gadki. Kiedy uznasz, że wystarczy tej paplaniny, wstań i wyceluj w biednego adwokacinę, po czym wpakuj mu kilka kulek. Omiń martwe ciało i weź z biurka wszystkie ważne papiery. W tym samym momencie do pokoju wbiegnie przerażona sekretarka, a za nią pojawią się spasieni ochroniarze. Czas uciekać, jednak główne wyjście z budynku jest zamknięte. Drugie znajduje się kilka pięter niżej, więc biegnij do klatki schodowej, po drodze pozbawiając życia uzbrojonych ochroniarzy. Na samym dole wykończ dwóch gliniarzy i wsiadaj w radiowóz. Trzy gwiazdki na koncie może być trudno zgubić, ale po wyjściu z budynku jedź w prawo i nie zatrzymuj się, a w miarę szybko powinieneś opuścić obszar poszukiwań - a potem już z górki. Jeśli ucieczka się nie powiedzie, w odwecie pozostaje lakiernik, jednak pamiętaj - radiowozu przemalować się nie da, więc będziesz musiał zabrać inny wóz, co samo w sobie, przy takim poziomie poszukiwań, może być skomplikowane. Po zniwelowaniu gwiazdek, jedź z powrotem na komisariat i oddaj wszystko McReary'emu.

Holland Nights - $5.000

McReary chce śmierci pewnego gościa z poprawczaka, za jego działalność, szczególnie związaną z handlem narkotykami. Problem w tym, że policja nic w tym kierunku nie zrobi i nie ukarze go tak jak powinna. Wszystko w rękach Niko. Jedź więc do zakładu w East Holland i idź szybko w kierunku klatki schodowej, na drugie piętro, gdzie przebywa cel. Mieszkańcom poprawczaka Niko nie przypadł do gustu i nie mają zamiaru go tolerować. Rozpoczyna się strzelanina. Biegnij za Clarencem na kolejne piętro, a następnie na dach, gdzie metalowymi schodkami wejdź jeszcze wyżej. Uważaj na gangsterów stojących w wąskich korytarzach. Podejdź do wentylatora, za którym ukryty jest cel i zdecyduj co z nim zrobić - albo dokonaj egzekucji, albo puść wolno, pod warunkiem, że nigdy już nie wróci do miasta (odejdź po prostu na odpowiednią odległość). Niezależnie od tego co zrobisz, gliniarze i tak się zjawią i otoczą cały budynek. Zbiegaj na dół drogą, którą wszedłeś. Na parterze uważaj na gliniarzy wybiegających z prawej strony. Zabij kilku i sam biegnij przez furtkę po prawej, na ulicę, gdzie wsiądź w jakiś pojazd - najlepiej, żeby nie był to radiowóz. Na koncie powinieneś mieć cztery gwiazdki, więc próba wyjazdu z obszaru poszukiwań raczej mija się z celem, ponieważ może być naprawdę ciężko. Niedaleko zaś znajduje się lakiernik, więc skieruj się do niego czym prędzej. Pamiętaj jednak, że gliny nie mogą widzieć, jak do niego wjeżdżasz, więc upewnij się, że w danej chwili nie masz ogona. Jeśli tak, zrób kółko wokół budynku i pokręć się po okolicznych uliczkach, a następnie ponownie wróć do lakiernika i przemaluj autko.

Wersja alternatywna: Zamiast przebijania się przez cały kompleks, biegnij za budynek po drugiej stronie ulicy, gdzie znajdziesz wielki dźwig. Wejdź na niego po drabinie, po czym wyciągnij snajperkę i zwyczajnie wyeliminuj dealera. Nie da Ci to wprawdzie możliwości decydowania o jego losie, ale oszczędzi strzelaniny i uciekania przed LCPD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:26


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Lure - $5.000

Niko daje się przekonać na ostatnie zabójstwo w imieniu prawa, ale ponownie każe sobie solidnie płacić. Chodzi o pewnego dilera narkotyków, który rozprowadza towar dzieciom. Jedź najpierw po samochód, w którym schowane są naboje do karabinu snajperskiego. Następnie skieruj się na Denver Avenue, pod dom dilera. Jak zaleca McReary, akcję należy przeprowadzić po cichu, nie wzbudzając większego zamieszania. Wejdź więc przez drzwi do budynku naprzeciwko i wbiegnij na dach, gdzie zajmij odpowiednią pozycję. Musisz zrobić coś, aby gość podszedł do okna, co uczyni z niego łatwy cel. Wyjścia są dwa: można albo strzelić najpierw w telewizor, a kiedy diler wstanie, aby zobaczyć co się stało - zabić go, albo wykręcić widocznym pod telewizorem numer telefonu (545-555-0122) i kiedy Chief Lieutenant podejdzie odebrać, również zasadzić celnego headshota. Po wyeliminowaniu dilera zejdź na sam dół i wyjdź na ulicę.

Playboy X - [X]

Deconstruction for Beginners - $6.500

Spotkanie Playboyem X odbywa się w jego rezydencji. Gość na nędzę na pewno nie narzeka - ma piękny dom, kobiety i mnóstwo kasy. Rozmowę na tarasie przerywa Dwayne Forge, kumpel Playboya, który właśnie wyszedł z więzienia - coś jednak zgrzyta pomiędzy nimi. Zadanie jednak dotyczy czegoś innego. Yusuf Amir, budowlaniec i zarazem znajomy zleceniodawcy ma pewne problemy z gangiem Union, który nie pozwala na kontynuacje budowy - okupują plac. Jedź w kierunku placu budowy i wsiądź do podstawionego samochodu, aby zabrać odpowiednią broń - trochę Kałasznikowa i snajperkę. W pierwszej kolejności zabij trzech przeciwników ustawionych na dźwigach. Namierzenie snajperką i celny strzał w głowę powinien załatwić sprawę. Należy teraz wykończyć czterech liderów Union, Playboy X będzie podawał ich rozmieszczenie. Pierwszy znajduje się na rusztowaniu, na zewnątrz. Zabijesz go bez problemów, ponieważ nie ma wokół niego ochrony. Kolejny stoi trochę wyżej, po wewnętrznej stronie powstającego budynku. Skieruj tam swoje kroki, po drodze likwidując stojących naokoło przeciwników, aż w końcu sam główny cel - chociażby za pomocą granatów, wyrzucając je zza winkla. Następny gość stoi trochę dalej na lewo. Po ostatniego zaś przyleci helikopter, więc trzeba się spieszyć, choć... jest inny sposób. Kryjąc się za jakąś osłoną zlikwiduj kilku najbliżej stojących przeciwników, a następnie weź do łap snajperkę i oddaj kilka strzałów w helikopter (w okolice śmigła) - powinny wystarczyć, aby maszyna wybuchła. Teraz przyj do przodu, aż dogonisz ostatniego lidera i wykończ go, oczyszczając tym samym budowę z wszelkiego rodzaju pomiotu.

Photo Shoot - $6.750

Playboy X chce wyeliminować Marlona, gościa, który psuje mu reputację. Cel przebywa na boisku do gry w koszykówkę w Exeter. Problem polega na tym, że Playboy nie posiada żadnego aktualnego zdjęcia i Niko może mieć problemy z rozpoznaniem odpowiednio faceta. Dostaje więc komórkę z wbudowanym aparatem, aby zrobić fotkę ludziom na boisku i wysłać Playboyowi, który wskaże właściwego gościa. Jedź na miejsce i z menu telefonu wybierz Camera, a następnie cyknij fotkę wszystkich stojącym na boisku i prześlij ją zleceniodawcy, który potwierdzi tożsamość. Marlon ubrany jest w żółtą kurtkę, więc podejdź do niego i oddaj celną serię, aż padnie trupem. A telefon możesz zatrzymać dla siebie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:28


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Dwayne Forge - [D]

Ruff Rider - $6.000

Dwayne jest zazdrosny o swoją dziewczynę, która ostatnimi czasy zadaje się z pewnym gościem o imieniu Jayvon. Mało tego, podczas pobytu Dwayne'a w więzieniu przekazał on jej sporą ilość gotówki, którą teraz chce od niewdzięcznicy odebrać. Jedź do klubu w China Town, gdzie przebywa para. Jayvon, kiedy tylko dowie się czego od niego chcesz wsiądzie na motor i zacznie wiać, pozostawiając Cherise na pastwę losu. Decyzja należy do Ciebie - jeśli pozostawisz ją przy życiu dostaniesz kilka sekund więcej na dogonienie Jayvona oraz późniejszą wdzięczność Dwayne'a (choć jej śmierć również w żaden sposób nie wpłynie na relacje między nim a Niko). Niezależnie od podjętej decyzji wsiadaj na podstawiony obok lokalu jednoślad i ruszaj w pościg. Cel jest niezłym kierowcą, jednak nie tak ciężko go zabić - kilka celnych strzałów i gość przywali plecami w beton, a dobicie go nie stanowi najmniejszego problemu. Bierz kasę i zawieź ją Dwayne'owi do pobliskiego Cluckin' Bell.

Undress to Kill - $6.250

Kasa jest, teraz przydałby się jakiś biznes. Przed pójściem do więzienia, Dwayne posiadał pewien klub ze striptizem na Drill Street w dzielnicy Bohan. Podczas jego pobytu w pierdlu klub został przejęty przez gang - czas go odebrać, a bandziorom pokazać, gdzie jest ich miejsce. Jedź do Triangle Club. Zadanie polega na wyeliminowaniu trzech menadżerów przebywających aktualnie w klubie, jednak nie wiadomo jak oni wyglądają. Dowiedzieć się tego można poprzez podsłuchanie rozmów osób aktualnie bawiących się w przybytku. Wbrew pozorom zabicie całej trójki to nie bułka z masłem. Można to zrobić na kilka sposobów: albo wpaść do klubu niczym szalony i zrobić rozróbę, a uciekających bandziorów dogonić i złapać, albo - niczym skrytobójca - poskradać się trochę, tym samym ułatwiając sobie zadanie i dać znacznie większe szanse na przeżycie, ponieważ ochroniarze w klubie naprawdę celnie strzelają, a kryć też za bardzo nie ma się gdzie. Weź więc do łapki nóż i na początku wyeliminuj ochroniarza stojącego przed klubem. Wejdź do środka i z sali powinno wyskoczyć dwóch innych przeciwników (jeśli się nie pojawią, wejdź na chwilę na salę i szybko cofnij się do korytarza, bo zabójstwo dwóch ochroniarzy w tłumie bawiących się gości nic dobrego nie wróży). Zadźgaj ich i na sali głównej wejdź w drzwi na lewo i w pomieszczeniu, przy pomocy noża, zabij pierwszego menadżera - najważniejsze, aby nie zdążył strzelić z pistoletu, ponieważ wtedy podniesie się raban i zadanie się skomplikuje. Teraz idź w kierunku tańczących na rurze panienek i z lewej stronie spotkasz drugi cel, rozmawiający z tancerką. Bez zbędnej zwłoki, wyjmuj z kieszeni shotguna i strzel gościowi prosto w twarz. Impreza zakończy się z hukiem, a trzeci cel zacznie uciekać przez salę, w której właśnie jesteś. Jeśli nie uda się go zdjąć biegnącego, ruszaj w pościg, nie zwracając uwagi na skołatanych ochroniarzy. Na zewnątrz wsiadaj do samochodu i dogoń uciekiniera, a następnie poślij celną serię z karabinu maszynowego, aż wyzionie ducha.

Nieznajomy kontakt - [?]

Wrong is Right - $6.500

Przed budynkiem Niko spotyka kobietę, którą przez ostatnie dni znał jako Michelle. Jako agent rządowy w rzeczywistości nazywa się Karen i schlebia Serbowi, twierdząc, że nie żałuje tego, że spotykała się właśnie z nim. Prowadzi go do swojego przełożonego, który zdradza mu pierwsze zadanie - jeśli go nie wykona, zostanie oddany w łapy FIB. Musisz dowiedzieć się jak najwięcej o Olegu Minkovie. Jedź do jego apartamentu w Hove Bitch i wejdź do mieszkania. Nikogo nie zastaniesz, więc sprawdź maile za pomocą komputera leżącego na stole. Okaże się, że Minkov spotkać miał się z facetem o imieniu Vasily, przy sklepie jubilerskim na Zulus Street. Udaj się tam, po drodze dowiadując się (przez telefon), że Minkova trzeba jednak sprzątnąć. Ustaw się po sklepem i czekaj. Podjedzie on swoją czarną bryką, ale zorientuje się, że jest obserwowany i zacznie zwiewać. Goń go i staraj się zestrzelić. Pościg będzie mozolny i długi, ponieważ przeciwnik stara wybierać się boczne, cienkie uliczki, poza tym prowadzi całkiem nieźle.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:30


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Misje fabularne

Hostile Negotiation - brak

Mallorie dzwoni po raz drugi, tym razem pewna, że Roman wcale nie zapił się na jakiejś imprezie, tylko został porwany. Potwierdza to mms, który dostajesz do Dimitri'a - na przysłanym zdjęciu znajduje się zakneblowany Roman, cały we krwi. A to s*. Jedź natychmiast do magazynów znajdujących się w strefie przemysłowej Bohan. Właź do środka. Romana przetrzymują na samej górze. W pierwszej kolejności skryj się za murkiem. Zasadź dowolnie wybranemu facetowi headshota i rozpocznij eliminowanie wrogów po kolei, wychylając się na chwilę i oddając celną serię strzałów. Uważaj na gdzieniegdzie porozstawiane wybuchowe beczułki, który mogą trochę zamieszczać w szeregach Rosjan. Kiedy upewnisz, się, że wszyscy na dolnym poziomie nie żyją przeskocz murek i skryj się za którymś z filarów i zacznij ostrzał piętra, gdzie czeka tyle samo przeciwników. W skrajnych przypadkach możesz posługiwać się karabinem snajperskim lub granatami, co zdecydowanie ułatwi zadanie. Na dole znaleźć można jeszcze apteczkę, leżącą przy końcu murku. Biegnij następnie na górę i wskocz za murki ulokowane po prawej stronie i uważaj na gości za filarami. Idź w kierunku kolejnych schodów, po drodze podnosząc pancerz. Na górze znów przyklej się do betonowego słupa i zdejmij kolejnych przeciwników - najlepiej rzucić granat, ponieważ po prawej stronie, przy ścianie, stoi trochę beczek z paliwem. Kiedy wszyscy zostaną wyeliminowanie, skieruj swoje kroki w kierunku jeszcze jednych schodów. Tutaj uważaj - nie wbiegaj na nie, ponieważ wystawić się na ostrzał przeciwników siedzących na dachu. Zdejmij ich w pierwszej kolejności, wychylając się lekko, a dopiero wbiegnij na górę schodów i zajmij się pozostałymi przeciwnikami. Dotrzyj do trochę zniszczonego pomieszczenia (po drodze pozbawiając życia jeszcze jednego gościa, stojącego w drzwiach) i tam wyceluj w gościa, który przystawił Romanowi spluwę do skroni. Strzel terroryście w jakąkolwiek część ciała (uważaj, aby nie zabić Romana!) i uciekaj z kuzynem, którego następnie odwieź do apartamentu w Bohan.

United Libety Paper - [U]

Portrait of a Killer - $6.750

Agencja rządowa chce wyeliminowanie Adama Dimayeva, wspierającego akcje terrorystyczne. Zdobądź jakiś radiowóz i (po pozbyciu się Poziomu Poszukiwań) wejdź do policyjnej bazy danych (zatrzymaj pojazd i wklep L1/LB). Na komórkę dostałeś zdjęcie poszukiwanego, które wyszukaj teraz za pomocą bazy (‘Search Police Record' -> ‘Search by Photo'). Zaznacz miejsce pobytu Dimayeva na mapie i udaj się pod wskazany adres. Gość otoczony jest przez pokaźną ilość ochroniarzy, których wcześniej trzeba wyeliminować. Skryj się za murkiem przylegającym do wjazdu i wyeliminuj wszystkich widocznych wrogów. Tym na dole najlepiej rzucić granat, który spowoduje eksplozję podstawionych aut. Kiedy będzie już posprzątane, wejdź po drabinie i tam, kryjąc się za kontenerami, zdejmij kolejnych facetów, aż na końcu samego Dimayeva.

Dust Off - $7.000

Kolejny cel do wyeliminowania, dostarczający kasę dla terrorystów. Jedź do Civilization Plaza, gdzie zastaniesz odlatujący helikopter - to właśnie w nim siedzi cel. Podążaj za helikopterem na drugi koniec miasta (cały czas praktycznie wystarczy jechać szeroką, dwupasmową drogą okalającą Algonquin). Na miejscu poczekaj, aż helikopter wyląduje i wkraczaj do akcji. Na początek zabij dwóch ochroniarzy czekających przed wejściem na pomost. Pozostali znajdują się po drugiej stronie, jednak szarża nie jest wskazana, ponieważ nie ma za bardzo gdzie się schować. Polecam albo wyeliminowanie przeciwników za pomocą snajperki z dużej odległości, albo granat, który namiesza w szeregach wrogów. Kiedy wszyscy padną, wsiadaj do helikoptera i leć nim na lotnisko do Dukes.

Playboy X - [X]

The Holland Play - $25.000 lub apartament Playboya X

Misja, w której musisz dokonać wyboru osoby, z którą chcesz trzymać. Playboy X jest niezadowolony z faktu, że pomagasz Dwayne'owi (mimo, że sam to zaproponował) i w końcu dochodzi do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie wyeliminowanie mentora. Proponuje mnóstwo kasy. Niko nie podoba się ta rozmowa i mówi, że musi się zastanowić. Po krótkim okresie czasu dzwoni Dwayne, któremu wydaje się, że Playboy chce go sprzątnąć, dlatego (z bólem serca) twierdzi, że nie może do tego dopuścić i musi posłać Murzyna do piachu. Zadanie więc można zaliczyć na dwa sposoby - zabijając albo jednego, albo drugiego. Aby rozpocząć misję, po telefonie Dwayne'a oddzwoń do Playboya i w tym momencie wyskoczą dwie ikonki...

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:31


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


United Libety Paper - [U]

Paper Trail - $7.500

Czas na wyeliminowanie gościa, na którego U. L. Paper szykuje się od dłuższego czasu. Po zakończonej rozmowie telefonicznej jedź na Grummer Road w Northwood, aby przesiąść się do helikoptera, którym sterowałeś już w poprzedniej misji. Towarzyszem lotu będzie Little Jacob, który ma za zadanie zlikwidowanie przeciwników za pomocą wyrzutni rakiet. Jak nietrudno się domyślić, cele również posiadają maszynę latającą. Rozruszaj śmigła i wzbij się w górę, a następnie kieruj w kierunku zaznaczonego na radarze helikoptera. Strącenie pojazdu nad miastem byłoby pomysłem dość kiepskim, dlatego należy poczekać, aż wrogowie wylecą nad ocean. Wtedy zbliż się ich najbliżej jak możesz i staraj się utrzymać jednakową wysokość. Jacob odda jeden celny strzał i można podziwiać trochę większe fajerwerki. Na koniec przetransportuj kumpla na lądowisko w Union Driver East.

Patrick McReary - [Pm]

Harboring a Grudge - $7.500

Patrick, kolejny członek Irlandzkiej rodziny McReary (którego zresztą spotkałeś już wcześniej), po złej passie Elizabety, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i planuje kolejną akcję. Po zapoznaniu się z jego matką i siostrą (chyba wpadłeś jej w oko), wsiadaj do auta i jedź z Patrickiem do magazynów w dokach w Algonquin. Biegnij za kompanem i wespnij się na dach. Stamtąd obserwuj otoczenie. Do portu dobije łódź z towarem (medykamentami), który zostanie przeładowany do ciężarówki. Zadanie polega na przejęciu pojazdu, jednak bez rozlewu krwi się nie obędzie. Skacz przed siebie, na skrzynię, a z niej na dół. Przyklej się do niej i zacznij ostrzał zza winkla, aż oczyścisz cały plac (jeśli ktoś będzie za daleko, możesz skryć się z pudłami stojącymi obok). Biegnij w kierunku magazynu i wyeliminuj kolejnych przeciwników (czy to będąc na zewnątrz czy wbiegając do środka) i wsiadaj do wozu. Poczekaj na McReary'ego i jedź odwieźć towar do kryjówki w Westminster. W pościg ruszą dwa wozy - możesz je załatwić albo olać, gdyż nie stwarzają większego zagrożenia.

Waste Not Want Knots -$8.000

Packie wraz z kumplami wyniuchał, że włoska mafia zajęła jeden z magazynów w dokach i trzyma tam sporą ilość kasy. Odmowa pomocy w skoku oznacza śmierć, więc Niko zbyt dużego wyboru nie ma. Bierz jakiś czteroosobowy wóz i jedź wraz z Irlandczykiem i jego kumplami w rejon pod Algonquin Bridge na Colony Island. Zaparkuj autko i skieruj się w stronę magazynu, przeskakując dwa płoty. Na wrogim terenie zabij wszystkich będących na zewnątrz i zrób to w miarę szybko, bowiem śmierć któregoś z kompanów oznacza przerwanie misji. Mimo, że strzelają oni całkiem nieźle, bez pomocy Niko sobie na pewno nie poradzą. Porozrzucane gdzieniegdzie pudła i inne materiały idealnie mogą posłużyć za osłonę. Kiedy teren będzie czysty, właź przez drzwi do magazynu i powtórz operacje z przed momentu - zabij wszystko co się rusza, zarówno na dole jak i piętro wyżej. Kasa znajduje się w pokoju na górze, więc po wyciszeniu towarzystwa wbiegnij po schodach i zabierz torbę z kasą. Uciekaj stąd czym prędzej, nie zwracając uwagi na strzelaninę, która ponownie rozpoczęła się na dole - przeciwników jest za dużo, aby z nimi walczyć. Po wyjściu na zewnątrz idź w kierunku pomostu, gdzie już czeka Patrick. Wskakuj do wody i płyń po łódź, która znajduje się kilkanaście metrów od brzegu. Zasiądź za jej sterami i poczekaj, aż kompan też do niej dopłynie. Na koniec odwieź go do najbliższego pomostu.

Ray Boccino - [Rb]

A Long Way to Fall - $8.500

Ray to gość, który zna Niko dzięki jego kontaktom z Irlandczykami. Prowadzi on włoską restaurację Drusilla w Little Italy. Zawadza mu pewien gość, który przebywa aktualnie w Galvestone. Po drodze do celu dostaniesz od Raya smsa ze zdjęciem gościa, który może pomóc w zlokalizowaniu Tenny'ego Benevidesa. Faceta rozpoznasz po cyfrze ‘72' na bluzie oraz nazwisku ‘Ramirez' wypisanym z tyłu. Po dobroci jednak nic z niego nie wyciągniesz, więc naceluj na niego spluwę i wyduś, że cel przebywa w apartamencie 151K na ostatnim piętrze. Puść skate'a wolno (zabicie go skomplikuje trochę sytuację na górze) i wejdź do budynku, a następnie do windy, która jednak jedzie tylko na 20 piętro - wyżej trwają prace i trzeba dwa piętra przejść na piechotę. Jeśli oszczędziłeś życie Ramirezowi, zadzwoni on do swoich kumpli z bloku i poinformuje, że jakiś facet zamierza złożyć wizytę Tenny'emu w jego apartamencie, co postawi niemałą ilość gangsterów od razu na nogi. Sprawa jest dość trudna, ponieważ porozstawiani są oni z każdej strony, więc strzelając do kogoś, możesz równocześnie oberwać zza pleców. Bądź czujny. Oczyść dwa piętra, a na kolejnym wbij do speluny Tenny'ego i oczyść ją z przebywających tam niedoszłych gangsterów. Tenny'emu udaje się zwiać (a Niko obrywa przy tym drzwiami w nos), ruszaj w pościg na dach. Po drodze zabij jeszcze paru niedobitków, aż w końcu samego Tenny'ego, który efektownie wypadnie przez barierkę i spadnie kilkanaście pięter w dół.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:32


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Taking in the Trash - $9.000

Ray namierzył drogocenne diamenty, które można w łatwy sposób zagarnąć dla siebie. Są one poukrywane w workach na śmieci pozostawionych w dwóch punktach w mieście. Spotkaj się z Lucasem, Tuną, Johnnym i przebierz w strój, jaki noszą osoby oczyszczające Libery City z pozostawionych przez mieszkańców odpadków. Wsiadaj do śmieciarki i jedź do Chinatown, gdzie zabierz pierwsze dwa worki. W tym celu zatrzymaj pojazd, otwórz klapę (X/A) i poczekaj, aż pomagierzy załadują towar. Następnie jedź na H Street i załaduj kolejne dwa worki. Jednak tym razem ktoś również wyniuchał szansę zdobycia świecidełek i postanawia nie dopuścić, aby trafiły one w ręce Raya. Wybij więc szybę w samochodzie i wystrzel odpowiednią ilość ołowiu, aby samochód przeciwnika stanął w płomieniach. Odwieź diamenty na plac w Fishmarket South i przekaż jest Lucasowi i spółce...

Meltdown - $9.500

...jednak zachłanność zwyciężyła i Lucas postanowił zagarnąć skarb dla siebie. Jedź na spotkanie z nim do Castle Garden City, gdzie czekać będzie wraz z kumplami. Kategorycznie odmówi oddania zagarniętej części lodu, zaprzeczając wcześniej, że w ogóle coś zabrał. Zwieje. Wsiadaj w wóz stojący obok i jedź za Lucą i kumplami, nie strzelając do nich, bowiem wraz z eksplozją wszystkie diamenty również zostaną stracone. Staraj się zbytnio nie zbliżać, ponieważ oni nie mają żadnych skrupułów. W Middle Parku przeciwnicy stracą kontrolę nad wozem i rozbiją się o fontannę. Zabij trzech wrogów i skieruj swoje kroki do toalety, gdzie w jednej z kabin ukrywa się Lucas. Aby dowiedzieć się dokładnie, w której, strzelaj do drzwi. Zabij Lucę i zabierz diamenty, które następnie oddaj, czekającemu na moście w parku, Rayowi.

Museum Piece - $9.500

Pora na wymianę diamentów na kasę. Ray obiecuje, że po udanej transakcji spróbuje odnaleźć gościa, którego poszukuje Niko - Floriana Cravica. Jedź do Libertonian Museum i spotkaj się z Johnnym. Razem musicie dokonać transakcji, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i rozpoczyna się strzelanina. Kompan ucieka z kasą, Niko traci diamenty i musi czym prędzej uciekać z obleganego przez gangsterów muzeum. Na początku zabij gościa po lewo, a następnie kieruj się na wprost, zabijając zarówno tych naprzeciwko jak i poustawianych po drugiej stronie. Kryj się, ponieważ wrogów jest zbyt dużo, aby spróbować szarży z karabinem maszynowym w dłoni. Przy końcu barierki powinieneś zobaczyć apteczkę wiszącą na ścianie - zgarnij ją, jeśli potrzebujesz. Dojdź do końca korytarza i zacznij schodzić szerokimi schodami w dół, kiedy na dole i na wyższym piętrze wyskoczy nowa fala przeciwników. Zdejmij najpierw tego wyżej, strzelającego z balkonu, a następnie po kolei wykańczaj wszystkich w sali głównej - nie zapomnij o tych poustawianych piętro wyżej. Jeśli potrzebujesz weź kamizelkę z biurka po lewej i kieruj się w stronę wyjścia. Po drodze zabij jeszcze parę osób i wyjdź ostrożnie na zewnątrz, gdzie za samochodami czai się kilku typów. Zabij ich. Na radarze pojawią się czerwone punkty - są to gangsterzy czekający na Ciebie w samochodach. Weź snajperkę i sprzątnij tego na południu (na lewo od wyjścia) i wsiadaj do jednego z trzech stojących przed budynkiem samochodów. Uciekaj z rejonu muzeum czym prędzej i kiedy zgubisz skonfundowanych przeciwników możesz ponownie zadzwonić do Raya i przekazać mu - bądź co bądź - nienajlepsze wieści.

No Way on the Subway - $9.500

Johnny zniknął z kasą. Miejscem, gdzie może teraz być jest róg ulic Vauxite i Exeter, miejsce spotkań motocyklistów z gangu The Lost, za którymi Ray osobiście nie przejada. Jedź we wskazaną lokację i przekonaj się, że Johnny'ego nie ma, a motocykliści też nie mają zamiaru poddać się tak łatwo. Wsiadaj na motor i goń ich. Z zabiciem pierwszego nie powinieneś mieć problemów (L1/LB i strzelaj, tylko celnie), drugi zaś wjedzie do metra i uciekać będzie między pociągami. Ścigaj go przez dłuższy odcinek, aż w końcu wyjedziecie na most. Gość wykona pod koniec gwałtowny zwrot i wróci z powrotem na ulicę. Zwolnij trochę, bo inaczej nadziejesz się na betonowy mur i zgubisz ściganego. Goń go dalej po ulicach Broker i Dukes, aż w końcu uda się go zabić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2008-12-05, 12:34


QuwerWiek: 26
Na forum: 4372 dni
Posty: 65
Nick w MP: dupa.pl

Piwa: 1505

Respekt: 50


Misje fabularne

Weekend At Florian's - brak

Ray zlokalizował pewnego gościa, który może informacje na temat pobytu Floriana Cravica. Facetem tym jest Talbot Daniels, przebywający obecnie w centrum. Podjedź pod Romana i jedźcie na spotkanie z Danielem, który po perswazji ze strony Romana zgodzi się wskazać miejsce pobytu Cravica, z którym Niko ma pewne rachunki do wyrównania, jeszcze z czasów wojny. Jedź na północ i nie za szybko, ponieważ Daniels będzie mówił, którędy należy jechać (left - lewo, right - prawo, straight - prosto, turn - skręć). Mieszkanie Cravica znajduje się w rejonie Middle Park West. Podczas filmiku Niko kopniakiem wyważy drzwi do mieszkania i kuzyni zastaną w nim przestraszonego Cravica, który od czasu przyjazdu do Ameryki zmienił się i stara zapomnieć o przeszłości - nazywa się teraz Bernie Crane i stwierdza, że to nie on zdradził Niko podczas wojny. Zrobił to niejaki Darko Brevic, przebywający obecnie podobno gdzieś w Szwajcarii. Niko zaprzysięga więc odszukanie kolejnego dawnego kompana i dokonanie zemsty.

Ray Boccino - [Rb]

Late Checkout - $11.000

Nie ma kasy, nie ma diamentów. Ray się wkurzył i postanowił zająć się samymi handlarzami diamentów, w tym samym Isaaciem, facetem, który jest odpowiedzialny za niefortunną wymianę w muzeum. Udaj się do Majestic Hotel i wskakuj do windy po lewej stronie. Trzy cele znajdują się w wielkim apartamencie na ostatnim piętrze budynku. W korytarzu wyeliminuj wszystkich ochroniarzy i biegnij przed siebie, do klatki schodowej, a następnie wchodź na górę. Tutaj czeka kolejny gość, którego pozbaw życia. Wejdź do przedsionka i wbiegnij za drzwi do apartamentu, a następnie od razu przykucnij za kanapą. Wykończ wszystkich przeciwników, którzy są na widoku i wbiegaj w głąb pomieszczenia, gdzie w kuchni czeka pierwszy handlarz diamentami oraz apteczka. Wbiegaj na górę i do pokoju po lewej, gdzie kolejny handlarz korzysta z życia. Faceta zabij natychmiast, a z panikującą kobietą zrób, co uważasz. Po pokonaniu kolejnych schodów (i sprzątnięciu gościa stojącego u ich szczytu) znajdziesz się na dachu, gdzie czeka Isaac z małą obstawą. Wykończ wszystkich. Teraz czas uciekać, co wbrew pozorom jest najłatwiejszą częścią misji. Po lewej stronie dachu (patrząc od wejścia), trochę niżej ukrywa się trzech gangsterów - zabij ich i zbiegnij tam. Powinieneś zauważyć (jeśli nie jesteś aktualnie zaafiszowany zapierającymi dech w piersiach widokami) windę, której używają faceci od mycia szyb. Wskakuj do niej i zjeżdżaj na sam dół . Przeskocz przez płot po lewej i wybiegnij na ulicę. Temat diamentów wydaje się zakończony.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: grand :: theft :: auto
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: