Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2020-07-09, 16:41

Money Drop

Na forum: 148 dni

Respekt: 50

Bezpieczna kasa do GTA Online

Zdobądź bezpieczne GTA$ w bezpiecznej sesji Money Drop

Przejrzysta i nowoczesna strona na której znajdziesz pełny opis i instrukcję!

Zapraszam i polecam

https://moneydrop.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2020-07-10, 15:08

Shuffle

Programista .lua

Na forum: 2386 dni
Nick w MP: Shuffle

Piwa: 6084

Respekt: 455,3
Respekt: 455,3

Moderator: Cześć, pamiętaj, aby Twoje posty zawierały argumentację zgodną z regulaminem.
Nikt raczej nie zaufa takiemu czemuś lub po prostu się nie znam bo mało grałem w online

Wysłany: 2020-07-10, 15:14

PatryKK.

Emeryt LUA

Na forum: 1052 dni
Nick w MP: PatryKK.

Piwa: 1721

Respekt: 331,5
Respekt: 331,5Respekt: 331,5Respekt: 331,5

Czy ja wiem. Raczej nie ma sensu, gdyż większą kwotę można zdobyć wchodząc jedynie do gry. Aktualnie z newsów można wywnioskować, że ciągle są jakieś eventy i sporo rzeczy do trafienia

Wysłany: 2020-07-14, 20:39

macks

Na forum: 1569 dni

Piwa: 2197

Respekt: 463

Ostrzeżeń: 20%
"PatryKK." napisał/a:

Czy ja wiem. Raczej nie ma sensu, gdyż większą kwotę można zdobyć wchodząc jedynie do gry. Aktualnie z newsów można wywnioskować, że ciągle są jakieś eventy i sporo rzeczy do trafienia

Ile dostaniesz? Z 2 mln? xD Kupisz 1 autko, stuningujesz i hajsu już nie ma. Rzeczy do trafienia? A jakie? Czy chodzi Tobie o te koszulki, z którymi i tak nic nie zrobisz? xD

Wysłany: 2020-07-15, 19:34

macks

Na forum: 1569 dni

Piwa: 2197

Ostrzeżeń: 20%
polska społecznośc - ok eliciarzu xD Ojkofobie się leczy - zdziwiłbyś się ile graczy z innych państw czituje - ba - rzekłbym nawet, że więcej cziterów jakich spotykam to zagraniczni gracze niż polscy - ale potraktuj to jako dowód anegdotyczny.

grać uczciwie? chlopie, chyba grindowac uczciwie, jak nie masz ekipy to mozesz zapomniec o szybkim zarobku bez grindu, a jak juz masz, to szkoda tracic czas na wozenie towarow z punktu a do punktu b i zwyczajnie lepiej sobie jezdzic autkami po mapie.

zgaduje, ze nigdy nie grales w gta online, a jak juz grales - to max 20h, bo po tym czasie jezdzenie po mapie i rozwozenie towarow juz sie zwyczajnie nudzi

Przy czym nawet grindując nie masz pewności czy jakiś dzidziuś nie przyleci ci z mk2 i ci wszystkiego tego nie rozwali xD

gta online zwyczajnie straciło sens po zrobieniu z niego jakiegoś gówna z latającymi samochodami i motorkami, które w dodatku mają rakietki autonamierzające.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
zajacp1
Tagi: gta :: online :: kasa
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu