Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2015-05-26, 16:42


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8


Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-06-02, 08:00, w całości zmieniany 6 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-26, 16:44


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8GRAND THEFT AUTO V
OGÓLNE

Grand Theft Auto V - gra z serii Grand Theft Auto, wyprodukowana przez Rocksar North wydana przez Rockstar Games. Jest to piętnasta gra z serii. Gra została wydana 17 września 2013 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wersje na konsole obecnej generacji trafiły na sklepowe półki 18 listopada 2014 roku, natomiast komputery z Windowsem GTA V zostało wydane 14 kwietnia 2015 roku.

Gra zawiera elementy gier wyścigowych, przygodowych oraz gier akcji, podobnie jak reszta serii oferuje graczom otwarty świat gry. Akcja tytułu rozgrywa się w czasach współczesnych, w mieście Los Santos oraz Hrabstwie Blaine w fikcyjnym stanie San Andreas.

Akcja gry rozgrywa się wokół trzech protagonistów - Franklina, Trevora oraz Michaela i ich wysiłkach, włożonych w przygotowanie i wykonanie różnorakich napadów w ich wykonaniu w celu szybkiego wzbogacenia się.

Tytuł nie zawiera zintegrowanego trybu rozgrywki wieloosobowej, jego funkcję pełni usługa GTA Online uruchomiona 1 października 2013 roku, o której dowiemy się w zakładce GTA ONLINE.


Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-30, 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-26, 16:45


PeqX

Heisenberg


Wiek: 24
Na forum: 3554 dni
Posty: 175

Piwa: 109

Respekt: 223,3
Respekt: 223,3Respekt: 223,3


GRAND THEFT AUTO V
POJAZDY
Supersamochody
Sportowe
Muscle

Klasyki sportowe

Coupe
Sedany
Kompakty

Terenowe

SUV-y

Furgonetki

Motocykle

Rowery

Służby ratunkowe

Wojskowe

Komercyjne

Przemysłowe

Usługowe

Techniczne

Łodzie

Samoloty i Sterowce
Helikoptery

Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-06-01, 17:14, w całości zmieniany 11 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-26, 21:36


EMILOS123Wiek: 23
Na forum: 3435 dni
Posty: 224
Nick w MP: Emilos

Piwa: 120

Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190GRAND THEFT AUTO V
POSTACIE

Główni bohaterowie


Michael De Santa

Michael De Santa – jeden z głównych bohaterów gry. Ma żonę Amandę, oraz dwójkę dzieci - syna Jimmy'ego oraz córkę Tracey. Michael w przeszłości organizował napady na banki. W trosce o swoją rodzinę, zawarł układ z FIB, upozorował swoją śmierć oraz przeprowadził się do Los Santos. W skutek kiepskich relacji z żoną i dziećmi, Michael wraca do zawodu. Łączy siły z dawnym przyjacielem Trevorem, oraz protegowanym Franklinem.
Głosu użyczył mu Ned Luke.


Trevor Philips

Trevor Philips – jeden z głównych bohaterów gry. Trevor to typ psychopaty, socjopaty, który nie liczy się z nikim. Jest byłym pilotem wojskowym, został wydalony z armii, gdy podczas testu psychologicznego okazało się, że jest niezrównoważony. Po wyrzuceniu z wojska, poznał Michaela. Obu mężczyzn połączyła silna przyjaźń, a także profesja którą się trudzili. Po nieudanym napadzie w North Yakton, Trevor myślał że Michael nie żyje. Prawdy dowiaduje się z telewizji, w której mówiono o napadzie na jubilera który zorganizował Michael. Trevor odnajduje go w Los Santos i mimo iż ma do niego żal, współpracuje z nim przy kolejnych rabunkach.
Głosu użyczył mu Steven Ogg.


Franklin Clinton

Franklin Clinton – jeden z głównych bohaterów gry. Franklin to młody, czarnoskóry chłopak pragnący wyrwać się z getta. Mieszka w Południowym Los Santos, oraz należy do gangu Rodzin z Chamberlain Hills, jednak nie angażuje się mocno w ich sprawy. Pracuje jako komornik dla Simeona Yetariana. Podczas próby odzyskania samochodu Jimmy'ego, poznaje Michaela, który wprowadza go do świata przestępczego. Franklin ma ciotkę Denise.
Głosu użyczył mu Shawn Fonteno.Ważniejsze postacie


Lester Crest

Lester Crest – stary przyjaciel Michaela i Trevora. Mieszka we Wschodnim Los Santos. Lester to niski, łysiejący mężczyzna z nadwagą, który porusza się o lasce. Dzięki swojej olbrzymiej wiedzy nt. komputerów oraz systemów antywłamaniowych, pomagał im w planowaniu napadów. Po powrocie Michaela do zawodu, ponownie z nim współpracuje.
Głosu użyczył mu Jay Klaitz.


Lamar Davis


Lamar Davis – najlepszy przyjaciel Franklina, członek Rodzin z Chamberlain Hills. Lamar wspólnie z Franklinem pracuje dla Simeona Yetariana jako komornik. Angażuje się w sprawy gangu, m.in. porywając członka gangu Ballas D, a także prowadząc interesy narkotykowe z Ballasami.
Głosu użyczył mu Slink Johnson.


Devin Weston

Devin Weston – multimiliarder i inwestor mieszkający w Los Santos. Weston zatrudnia Franklina i Trevora do odzyskania luksusowych samochodów, jednak odmawia im zapłaty. Następnie pragnie przejąć studio filmowe, z którym współpracował Michael. Gdy to mu się nie udało, nasłał na jego rodzinę oddziały Merryweather Security. W przypadku wybrania zakończenia Życzenie śmierci, ginie uwięziony w bagażniku samochodu, który zostaje zepchnięty z urwiska i wybucha.
Głosu użyczył mu Jonathan Walker


Steve Haines

Steve Haines – wysoko postawiony agent FIB. Prawdopodobnie ma francuskie korzenie. Prowadzi program w telewizji Podbrzusze Raju, w którym walczy z gangami w San Andreas. Szantażując Michaela, Trevora i Franklina, zmusza ich do wykonywania zadań, mających na celu osłabienie konkurencyjnej agencji IAA. Pod koniec gry, zleca Franklinowi zabicie Trevora, z którym nie można się dogadać. W przypadku wybrania zakończenia Życzenie Śmierci, ginie zabity przez Trevora, strzałem ze snajperki.
Głosu użyczył mu Robert Bogue.


Dave Norton

Dave Norton – agent FIB. W 2004 roku uczestniczył w obławie na Michaela Townleya, Trevora Philipsa i Bradleya Snidera. Zaczaił się na mężczyzn, a następnie zabił Brada oraz ranił Michaela, któremu następnie zaproponował zmianę nazwiska, upozorowanie śmierci oraz czystą kartę. W 2013 roku, jest podwładnym Steve'a Hainesa, który szantażuje Michaela, Trevora i Franklina, oraz stara się osłabić IAA. W przypadku wybrania zakończenia Trzecie wyjście, Dave zostaje nowym prowadzącym program Podbrzusze Raju, a także wyjeżdża z Los Santos, pozostając w dobrych relacjach z Michaelem.
Głosu użyczył mu Julian Gamble.


Bradley Snider

Bradley Snider – były wspólnik Michaela i Trevora, napadał z nimi na banki. Podczas skoku w North Yakton, Brad w trakcie obławy policyjnej został zastrzelony przez Dave'a Nortona, a następnie jego zwłoki zostały pochowane w grobie Michaela. Norton po jego śmierci wymieniał maile z Trevorem, podając się za Brada, oraz mając nadzieje że jego śmierć nie wyjdzie na jaw.
Głosu użyczył mu Ryan Woodle.


James De Santa

James De Santa – dwudziestoletni syn Michaela i Amandy, brat Tracey. Jimmy to leniwy, marudny chłopak, który przez całe dnie gra na konsoli, oraz pali marihuanę. Nie podoba się to jego ojcu, który pragnie by syn się wykształcił i znalazł pracę. James przez chęć zaimponowania ojcu, wpada w tarapaty z których musi wyciągać go Michael, m.in. planuje sprzedaż jego jachtu. Pod koniec gry jego relacje z Michaelem ulegają poprawie.
Głosu użyczył mu Danny Tamberelli.


Solomon Richards

Solomon Richards – znany producent filmowy, właściciel Richards Majestic Productions, idol Michaela. Protagonista poznaje go przez Devina Westona. Richards zaprzyjaźnia się z Michaelem, którego mianuje producentem jego nadchodzącego filmu Krach. W zamian, Michael pomaga mu w studiu, m.in. zabija Rocco Pelosiego.
Głosu użyczył mu Joel Rooks.


Harold Joseph

Harold "Długas" Joseph - gangster Rodzin z Chamberlain Hills. Wychodzi z więzienia, co nie cieszy Franklina, który nie przepadał za Długasem. Pragnie on robić interesy z Ballasami, jednak podczas jednej z transakcji zabija D strzałem w głowę. W misji Lamar w opałach, zdradza Lamara i wystawia go Ballasom. Davis zostaje jednak uratowany i odbity przez Michaela, Franklina i Trevora. W przypadku wybrania zakończenia Trzecie wyjście, Michael zabija Długasa.
Głosu użyczył mu Hassan Johnson.


Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-27, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-27, 17:05


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8GRAND THEFT AUTO V
FABUŁA
Fabuła gry opiera się na połączonych historiach trzech bohaterów gry.


Michael to rabuś banków na emeryturze w średnim wieku, zamieszkujący z rodziną w willi w Rockford Hills, utrzymujący się głównie z kradzieży. Michael upozorował swoją śmierć, aby zacząć 'nowe życie'

Trevor, były partner Michael'a. Mieszka w przyczepie kempingowej w pustynnym miasteczku Sandy Shores. Jest bardzo dziwną, a zarazem chyba najbardziej brutalną postacią w grze. Ma żal do Michaela z powodu jego sfingowanej śmierci.

Franklin mieszka w południowym Los Santos i pracuje w salonie samochodowym, prowadzonym przez Ormianina Simeona Yetariana. Określany w grze jako komornik samochodów - kradnie, a raczej zabiera właścicielom pojazdy, których nie byli w stanie spłacić w salonie Simeona. Franklin poznaje się z Michaelem, gdy ten próbuje ukraść mu z garażu jego samochód.

Wszyscy trzej ruszają w pogoń za pieniędzmi poprzez planowanie napadów na różne instytucje.


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-27, 20:40


MaddWiek: 24
Na forum: 2788 dni
Posty: 787
Nick w MP: Madd

Piwa: 1872

Respekt: 524,3
Respekt: 524,3


GRAND THEFT AUTO V
KODY NA PC
Kody w wersji komputerowej aktywowane są za pomocą konsoli. Można się do niej dostać, naciskając tyldę (~) na klawiaturze. W nowo otwartym okienku można wpisać wybrany kod. Kilka kodów nie zostało jeszcze odkrytych.

POJAZDY:
____________________________________________________BMX: BANDIT

Śmieciarka: TRASHED

STRETCH: VINEWOOD

PCJ-600: ROCKED

Mallard: BARNSTORM

Sanchez: OFFROAD

Comet: COMET

Szturmowy Buzzard: BUZZOFF

Rapid GT: RAPIDGT
________________________________________________________INNE:
____________________________________________________Spadochron: SKYDIVE

+1 złej sławy: FUGITIVE

Wybuchowe uderzenie: HOTHANDS

Tryb pijaka: LIQUOR

Szybkie bieganie: CATH ME

Zmiana pogody: MAKEITRAIN

Śliskie opony: SNOWDAY

Zwolnione tempo (3 poziomy): SLOWMO

Zwolnione tempo celowania (3 poziomy): DEADEYE

Załadowanie paska umiejętności specjalnej: POWER-UP

Upadek z nieba: SKYFALL

Nieśmiertelność: PAINKILLER

Maksymalne zdrowie i pancerz: TURTLE

Niska grawitacja: FLOATER

Pociski zapalające: INCENDIARY
____________________________________________________________Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-27, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-27, 20:48


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8GRAND THEFT AUTO V
CIEKAWOSTKI

UKAZYWANIE TORTUR

Misja Jak na szkoleniu ukazuje torturowanie człowieka zatrzymanego podczas akcji FIB przez Trevora, by w ten sposób wyciągnąć od niego informacje na temat azerbejdżańskiego uciekiniera stwarzającego zagrożenie dla instytucji FIB. Gracz ma możliwość wybrania tortur, które główny protagonista zastosuje na swojej ofierze i uśmiercenia jej. Wywołało to kontrowersje wokół recenzentów oraz komentatorów. Keith Best z brytyjskiej organizacji pozarządowej Freedom from Torture stwierdził, że twórcy gry „przekroczyli pewną granicę”. Ponadto Keith Vaz z brytyjskiej Partii Pracy wyraził obawę o negatywnym wpływie przebiegu misji na niepełnoletnich graczy.POSTĘPOWANIA PRAWNE

W październiku 2013 roku, raper Daz Dillinger złożył pozew do Rockstar Games oraz Take-Two Interactive o wycofanie i skasowanie produktu Grand Theft Auto V z powodu rzekomego wykorzystania jego dwóch utworów w grze bez jego zezwolenia, posądzając obie firmy o kradzież.

W lutym 2014 roku osobowość amerykańskiej telewizji – Karen Gravano – postawiła zarzut firmie Rockstar Games, że jedna z postaci zaimplementowanych w grze opiera się na jej historii oraz jest jej podobizną przedstawioną bez jej zgody. Studio Rockstara w kwietniu złożyło prośbę o oddalenie owego pozwu ze względu na wykluczenie zarzutów przez pierwszą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

W lipcu 2014 roku aktorka Lindsay Lohan także złożyła pozew twierdząc, że jedna z postaci w grze zawiera jej podobiznę, a także został wykorzystany jej głos i rodzaj odzieży bez pozwolenia.


INNE CIEKAWOSTKI

Rockstar Games zatrudniło prawdziwych członków gangu ulicznego oraz ludzi którzy dosłownie dzień wcześniej opuścili zakład karny do dubbingowania postaci, tekst był bardzo często zmieniany gdy wydawał się nierealny.

Początkowa data premiery gry na Xboxa 360 i PlayStation 3 przeciekła do Internetu i została opublikowana przez polskie forum w październiku 2012 roku w formie zdjęcia plakatu, na którym widać było napis Spring 2013 (pol. wiosna 2013) oraz dwa artworki - Pest Control oraz nowy wówczas wizerunek Franklina z Chopem (jego psem).

Akcja GTA Online toczy się kilka miesięcy przed akcją GTA V.

Mimo że w GTA Online można grać tylko poprzez posiadanie GTA V, to jest traktowany przez Rockstar jako osobna gra.

W GTA Online nie pojawiają się żadne zwierzęta, z wyjątkiem ryb i ptaków.

Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-28, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-28, 15:14


IggyWiek: 20
Na forum: 2583 dni
Posty: 3045
Nick w MP: Iggy

Piwa: 1195

Respekt: 873,9
Respekt: 873,9Respekt: 873,9   Vice Admin: Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach organizacyjnych lub technicznych - skontaktuj się ze mną.GRAND THEFT AUTO V
KODY NA KONSOLE
Poniżej przedstawiona jest lista kodów do GTA V na konsole PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360.


RÓŻNE KODY:

Nieśmiertelność:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Maksymalne zdrowie i pancerz:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Bronie:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Super skok:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Załadowanie paska umiejętności specjalnej:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Pociski zapalające:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Pociski wybuchowe:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Szybkie bieganie:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Zmiana pogody:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

Wybuchowe uderzenie:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

+1 poziom złej sławy:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:


_______________________________________________

-1 poziom złej sławy:

Kod na PS3/PS4:


Kod na Xbox One, Xbox 360:Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-28, 16:31, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-28, 16:26


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8GRAND THEFT AUTO V
GTA:ONLINE
Grand Theft Auto Online - tryb multiplayer Grand Theft Auto V. Zachowuje on silnik i mapę GTA V, jednak dodaje do niego tryb gry wieloosobowej. Funkcja Online została uruchomiona 1 października 2013. Tytuł ten jest drugim oficjalnym multiplayerem w serii GTA od Rockstar Games.

Gra zachowuje znaną z GTA V swobodę, dodając nowe możliwości i możliwość gry z innymi. Nie zawiera ona normalnych misji, takich jak w trybie jednoosobowym, jednak różne tryby gry, takie jak deathmatch, wyścigi lub walkę o przetrwanie. Każda z nich jest zlecana telefonem przez postacie fabularne lub innych graczy, którzy owe zaproszenie dostali od nich. Za każde wykonane zadanie gracz dostaje pieniądze oraz punkty RP i JP.

Gracz dostaje możliwość utworzenia własnej postaci za pomocą kreatora postaci. Postać jest tworzona przez kreator, składający się z dostosowania wyglądu postaci i jej umiejętności. Wygląd dostosowuje się wybierając rodzinę naszego protagonisty. Może być on mężczyzną lub kobietą. Posiadacze edycji kolekcjonerskiej na rodziców mogą wybrać Claude'a, Misty, Niko Bellica lub Johna Marstona (postać z gier Red Dead Redemption produkcji Rockstara).

Fabuła gry rozgrywa się na parę miesięcy przed akcją GTA V. Protagonista przylatuje do Los Santos zaproszony przez kumpla z Lifeinvadera - Lamara. Lamar wkręca go w przestępczy świat Los Santos. Na początku się z nim ściga, a potem - każe ukraść kokę Ballasom. Z czasem gracz poznaje nowe osoby - Trevora Philipsa, Martina Madrazo czy Brucie'ego Kibbutza.

W przeciwieństwie do wersji na konsole wcześniejszej generacji GTA Online na konsolach obecnej generacji dostępne jest od dnia premiery GTA V. Nie wiadomo jeszcze czy tak samo będzie w przypadku wydania na komputery osobiste. Ponadto postacie z PlayStation 3 i Xbox 360 można przenieść wraz z postępami, stanem konta oraz nabytymi przedmiotami i nieruchomościami na PlayStation 4, Xbox One lub PC.

Gracz ma możliwość wydania pieniędzy na różne rzeczy - pojazdy, bronie, nieruchomości czy też akcje spółek. Aby odblokować niektóre rzeczy, trzeba osiągnąć dany poziom.

W lutym 2014 Take-Two Interactive ogłosiło, że zysk z mikropłatności do GTA Online przyniósł dochód 66,5 miliona dolarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-28, 16:28


MaddWiek: 24
Na forum: 2788 dni
Posty: 787
Nick w MP: Madd

Piwa: 1872

Respekt: 524,3
Respekt: 524,3


GRAND THEFT AUTO V
Stacje Radiowe

The Blue Ark


The Blue Ark (lub Blue Ark FM) – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę reggae, dancehall oraz dub. Prowadzącym jest Lee "Scratch" Perry.


Repertuar:
Chronixx – Odd Ras (2012)
Dennis Brown – Money In My Pocket (1972)
Gregory Isaacs – Night Nurse (1982)
Half Pint – Crazy Girl (1997)
Joe Gibbs & The Professionals - Chapter Three (1978)
Junior Delgado – Sons of Slaves (1977)
Konshens – Gun Shot A Fire (2012)
Lee Perry & The Full Experience – Disco Devil (1977)
Lee Perry & The Upsetters – Grumblin' Dub (1997)
Lee Perry & The Upsetters – I Am A Madman (1986)
Protoje – Kingston Be Wise (2012)
Tommy Lee Sparta – Pyscho (2012)
Vybz Kartel & Popcaan – We Never Fear Dem (2011)
Yellowman – Nobody Move, Nobody Get Hurt (1984)

Channel X


Channel X – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje punk rocka. Prowadzącym jest Keith Morris, główny wokalista amerykańskiego ugrupowania punkowego Black Flag.


Repertuar :
Agent Orange – Bored of You
Black Flag – My War
Circle Jerks – Rock House
Descendents – Pervert
Fear – The Mouth Don't Stop (The Trouble with Women IS)
OFF! – What's Next
Suicidal Tendencies – Subliminal
T.S.O.L* – Abolish Government/Silent Majority
The Adolescents – Amoeba
The Descendents – Pervert
The Germs – Lexicon Devil
The Weirdos – Life of Crime
Youth Brigade – Blown Away
East Los FM 106.2


East Los FM 106.2 – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę latynoską. Prowadzącymi tej stacji są Don Cheto oraz Camilo Lara.


Repertuar:
Don Cheto – El Tatuado
Fandango – Autos, Moda y Rock and Roll
Fiebre De Jack – She’s a Tease
Hechizeros Band – El Sonidito
Jessy Bulbo – Maldito
La Liga Ft. Alika – Tengo El Don
La Sonora Dinamita – Se Me Perdio la Cadenita
La Vida Boheme – Radio Capital
Los Ángeles Negros – El Rey y Yo
Los Buitres De Culiacan Sinaloa – El Cocaino
Los Tigres Del Norte – La Granja
Maldita Vecindad – Pachuco
Mexican Institute of Sound – Es-toy
Milkman – Fresco
Nina Dioz – Criminal Sound
She's A Tease – Fiebre de Jack
Sonora Dinamita – Se Me Perdió La Cadenita


FlyLo FM


FlyLo FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Stacja FlyLo FM gra eksperymentalną muzykę elektroniczną. Jej prowadzącym jest Flying Lotus.


Repertuar:
Aphex Twin – Windowlicker
Captain Murphy – Evil Grin
Clams Casino – Crystals
Dabrye – Encoded Flow
DJ Rashad and Heavee D – It’s Wack
Flying Lotus – Be Spin
Flying Lotus – Catapult Man
Flying Lotus – Computer Face
Flying Lotus – Crosswerved
Flying Lotus – Stonecutters
Flying Lotus – The Diddler
Flying Lotus & Eryka Badu – See Thru To U
Flying Lotus feat. Niki Randa – Getting There
Flying Lotus feat. Niki Randa – The Kill
Hudson Mohawke – 100hm
Kingdom – Stalker
MachineDrum – She Died There
Outkast – Elevators (Me & You)
Shadow Child – 23
Thundercat – Sheit It’s X
Tyler, the Creator – Garbage


Los Santos Rock Radio


Los Santos Rock Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje głównie klasyczny rock. Jej prowadzącym jest Kenny Loggins.


Repertuar:
Billy Squier - Lonely Is the Night (1981)
Bob Seger and The Silver Bullet Band - Hollywood Nights (1978)
Bob Seger and The Silver Bullet Band - Night Moves (1976)
Chicago - If You Leave Me Now (1976)
Def Leppard - Photograph (1983)
Don Johnson - Heartbeat (1986)
Elton John - Saturday Night's Alright for Fighting (1973)
Foreigner - Dirty White Boy (1979)
Gerry Rafferty - Baker Street (1978)
Greg Kihn Band - The Breakup Song (They Don't Write 'Em) (1981)
Julian Lennon - Too Late for Goodbyes (1984)
Kenny Loggins - I'm Free (Heaven Helps the Man) (1984)
Phil Collins - I Don't Care Anymore (1982)
Queen - Radio Ga Ga (1984)
Robert Plant - Big Log (1983)
Simple Minds - All the Things She Said (1985)
Steve Miller Band - Rock'n Me (1976)
Steve Winwood - Higher Love (1986)
Stevie Nicks - I Can't Wait (1985)
The Alan Parsons Project - I Wouldn't Want To Be Like You (1977)
The Cult - Rain (1985)
The Doobie Brothers - What a Fool Believes (1978)
The Small Faces - Ogdens' Nut Gone Flake (1968)

Lowdown FM


Lowdown FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje klasyczny soul, R&B oraz groove. Jej prowadzącą jest amerykańska aktorka Pamela "Pam" Grier.


Repertuar:
Aaron Neville – Hercules
B.T. Express – Do It ('Til You're Satisfied)
El Chicano – Viva Tirado
George McCrae – I Get Lifted
Marlena Shaw – California Soul
Smoke Robinson & The Miracles – Cruisin'
The Delfonics – Ready or Not Here I Come (Can't Hide from Love)
The Five Stairsteps – O-O-H Child
The Soul Searchers – Ashley's Roachclip
The Trammps – Rubber Band
The Undisputed Truth – Smiling Faces Sometimes
War – The Cisco Kid

Non Stop Pop FM


Non Stop Pop FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę pop. Jej prowadzącą jest brytyjska modelka Cara Delevingne


Repertuar:
All Saints – Pure Shores (2000)
Amerie – 1 Thing (2005)
Britney Spears – Gimme More (2007)
Corona – The Rhythm of the Night (1993)
Fergie ft. Ludacris – Glamorous (2007)
Hall and Oates – Adult Education (1983)
Jane Child – Don't Wanna Fall in Love (1990)
Kelly Rowland – Work (Freemasons Remix) (2008)
Mis-Teeq – Scandalous (2003)
Modjo – Lady (Hear Me Tonight) (2000)
N-Joi – Anthem (1990)
Pet Shop Boys – West End Girls (1986)
Rihanna – Only Girl (in the World) (2010)
Robyn ft. Kleerup – With Every Heartbeat (2007)
Stardust – Music Sounds Better with You (1998)
Wham! – Everything She Wants (1984)
Backstreet Boys - I Want It That Way (1999)
Bobby Brown - On Our Own (1989)
Bronski Beat - Smalltown Boy (1984)
Cassie - Me & U (2006)
Dirty Vegas - Days Go By (2001)
Gorillaz feat. De La Soul - Feel Good Inc. (2005)
INXS - New Sensation (1988)
Jamiroquai - Alright (1996)
Lady Gaga - Applause (2013)
Living In A Box - Living In A Box (1987)
Lorde - Tennis Court (2013)
M83 - Midnight City (2011)
Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger (2011)
M.I.A. - Bad Girls (2012)
Mike Posner - Cooler Than Me (2010)
Moloko - The Time Is Now (2000)
Morcheeba - Tape Loop (1996)
Naked Eyes - Promises, Promises (1983)
Real Life - Send Me an Angel (1983)
Robbie Williams & Kylie Minogue - Kids (2000)
Simply Red - Something Got Me Started (Hurley's House Mix) (1991)
Sly Fox - Let's Go All the Way (1985)
Sneaker Pimps - 6 Underground (1996)
Taylor Dayne - Tell It to My Heart (1987)
The Black Eyed Peas - Meet Me Halfway (2009)
Dr Robert & Kym Mazelle - Wait (1989)
Radio Los Santos


Radio Los Santos – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje współczesny rap. Jej prowadzącym jest Big Boy.


Repertuar:
100s – Life of a Mack
A$AP Rocky ft. Aston Matthews & Joey Fatts – R-Cali
Ab-Soul ft. Kendrick Lamar – Illuminate
BJ The Chicago Kid ft. Freddie Gibbs & Problem – Smoke and Ride
Clyde Carson, The Team – Slow Down
Freddie Gibbs – Still Livin
Future – How it Was
Game – Ali Bomaye ft. 2 Chainz and Rick Ross
Game – Angel ft. Common
Gangrene – Bassheads
Gucci Mane Ft. Ciara – Too Hood
Jay Rock Ft. Kendrick Lamar – Hood Gone Love It
Kendrick Lamar – A.D.H.D
Marion Band$ ft. Nipsey Hussle – Hold Up
PROBLEM ft. Glasses Malone – Say That Then
YG – I'm A Real 1
Ab-Soul feat. Schoolboy Q - Hunnid Stax (2014)
Ace Hood feat. Future & Rick Ross - Bugatti (2013)
A$AP Ferg - Work (2013)
Chuck Inglish feat. Ab-Soul & Mac Miller - Came Thru/Easily (2013)
Danny Brown & Action Bronson - Bad News (2014)
Danny Brown feat. A$AP Rocky & Zelooperz - Kush Coma (2013)
Freddie Gibbs feat. Mike Dean - Sellin' Dope (2014)
G-Side feat. G-Mane - Relaxin (2010)
Kendrick Lamar - Swimming Pools (Drank) (2012)
Schoolboy Q feat. Kendrick Lamar - Collard Greens (2013)
Skeme - Millions (2013)
Problem & IamSu feat. Big Lucc & Sage the Gemini - Do It Big (2013)
Travi$ Scott feat. T.I. & 2 Chainz - Upper Echelon (2013)
Trouble - Everyday (2014)
Young Scooter feat. Trinidad James - I Can't Wait (2013)
Young Scooter feat. Gucci Mane - Work (2013)


Radio Mirror Park


Radio Los Santos – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę niezależną. Jej prowadzącym jest Twin Shadow.


Repertuar:
Age of Consent - Colours
Battle Tapes – Feel the Same
Black Strobe – Boogie In Zero Gravity
Dan Croll – From Nowhere (Baardsen Remix)
DJ Mehdi – Lucky Boy (Outlines Remix)
Favored Nations – The Set Up
Feathers – Dark Matter
Health – High Pressure Dave
Jai Paul – Jasmine
Living Days – Little White Lie
Miami Horror – Sometimes
Neon Indian – Change of Coast
Nite Jewel – Nowhere to Go
Poolside – Do You Believe?
The C90's – Shine A Light (Flight Facilities Remix)
The Chain Gang of 1974 – Sleepwalking
Tony Castles – Heart in the Pipes (Kauf Remix)
Toro Y Moi – So Many
Twin Shadow – Old Loe, New Love
Twin Shadow – Shooting Holes
Yacht – Psychic City (Classixx Remix)
Yeasayer – Don't Come Close
Rebel Radio


Rebel Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę country. Jej prowadzącym jest Jesco White.


Repertuar:
Ozark Mountain Daredevils - If You Wanna Get To Heaven
Hank Thompson - I Don't Hurt Anymore
Johnny Paycheck - It Won't Be Long (And I'll Be Hating You)
Johnny Cash - General Lee
Hasil Adkins - Get Outta of My Car
Willie Nelson - Whiskey River
Jerry Reed - You Took All The Ramblin' Out Of Me
Charlie Feathers - Can't Hardly Stand It
Waylon Jennings - I Ain't Living Long Like This
Waylon Jennings - Are You Sure Hank Done It This Way
C.W. McCall - Convoy
West Coast Talk Radio


Soulwax FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę elektroniczną. Nie posiada prowadzącego


Repertuar:
Mim Suleiman - "Mingi"
FKCLUB - "The Strange Art (Inflagranti Remix)"
Matias Aguayo - "El Sucu Tucu"
Joe Goddard feat. Valentina - "Gabriel (Soulwax Remix)"
Daniel Maloso - "Body Music"
Green Velvet & Harvard Bass - "Lazer Beams"
Zombie Nation - "Tryouts"
Tiga - "Plush (Jacques Lu Cont Remix)"
Pulp - "After You (Soulwax Remix)"
The Hacker - "Shockwave (Gesaffelstein Remix)"
Transistorcake - "Mr. Croissant Taker"
Goose - "Synrise (Soulwax Remix)"
Jackson and his Computerband - "Arp #1"
Daniel Avery – "Naive Response"
Tom Rowland (The Chemical Brothers) - "Nothing But Pleasure"
Supersempfft - "Let's Beam Him Up"
Fatal Error - "Fatal Error"
Palmbomen - "Stock (Soulwax Remix)"Space 103.2


Space 103.2 – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje ona klasyczny funk, głównie z lat osiemdziesiątych. DJ-em jest Bootsy Collins.


Repertuar:
Bernard Wright – Haboglabotribin’ (1981)
Bootsy Collins - I Rather Be With You (1976)
D. Train - You're the One for Me (1981)
Eddie Murphy - Party All the Time (1985)
Evelyn "Champagne" King - I'm in Love (12" Dance Mix) (1981)
Kano - Can't Hold Back (Your Loving) (1982)
Kleeer - Tonight (1984)
One Way - Cutie Pie (1982)
Rick James - Give It to Me Baby (1981)
Sho Nuff - Funkasize You (1978)
Stevie Wonder - Skeletons (1987)
Taana Gardner – Heartbeat (1981)
Zapp - Heartbreaker (1983)Vinewood Boulevard Radio


Vinewood Boulevard Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Prowadzona jest przez Nate'a Williamsa i Stephena Pope'a.


Repertuar:
The Black Angels - Black Grease (2006)
Sam Flax - Fire Doesn't Burn Itself (2012)
Metz - Wet Blanket (2012)
Ceremony - Hysteria (2012)
Bass Drum of Death - Crawling After You (2013)
Shark? - California Grrls (2013)
FIDLAR - Cocaine (2013)
Ty Segall Band - Diddy Wah Diddy (2012)
Moon Duo - Sleepwalker (2012)
Thee Oh Sees - The Dream (2011)
Hot Snakes - This Mystic Decade (2011)
Wavves - Nine Is God (2013)
West Coast Classics


West Coast Classics – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Stację prowadzi DJ Pooh. Prawdopodobnie jest wzorowana na prawdziwej stacji "93.5 KDAY". Stacja nadaje klasyczny rap z lat 80. i 90. XX wieku.


Repertuar:
2Pac - Ambitionz Az a Ridah (1996)
N.W.A - Appetite for Destruction (1991)
N.W.A - Gangsta Gangsta (1988)
Kurupt (feat. Tray Dee & Slip Capone) - C Walk (1998)
DJ Quik - Dollaz & Sense (1995)
Snoop Dogg - Gin and Juice (1993)
King Tee (feat. Ice Cube & Breeze) - Played Like a Piano (1990)
Geto Boys - Mind Playing Tricks on Me (1991)
Mack 10 (feat. Tha Dogg Pound) - Nothin' But the Cavi Hit (1996)
Too Short - So You Want to Be a Gangster (1992)
Dr. Dre (feat. Snoop Dogg) - Still D.R.E (1999)
Dr. Dre (feat. Snoop Dogg, Kurupt & Nate Dogg) - The Next Episode (1999)
MC Eiht - Streiht Up Menace (1993)
Tha Dogg Pound (feat. Snoop Dogg) - What Would You Do (1994)
Kausion - What You Wanna Do (1995)
Ice Cube - You Know How We Do It (1993)
Compton's Most Wanted - Late Nite Hype (1990)WorldWide FM


WorldWide FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje muzykę z gatunków chillwave, jazz-funk, world i dubstep. Jej prowadzącym jest DJ Gilles Peterson.


Repertuar:
Cashmere Cat - Mirror Maru (2012)
The Hics - Cold Air (2013)
inc. - The Place (2013)
Trickski - Beginning (2011)
Mala - Ghost (2012)
Swindle - Forest Funk (2012)
Tom Browne - Throw Down (1979)
Donald Byrd - You And The Music (1975)
Candido - Thousand Finger Man (1970)
Toro Y Moi - Harm in Change (2013)
Kyodai - Breaking (2012)
Django Django - Waveforms (2011)
The Gaslamp Killer - Nissim (2012)
Owiny Sigoma Band - Harpoon Land (2013)
Guts - Brand New Revolution (2011)
Yuna - Live Your Life (MELO-X MOTHERLAND GOD MIX) (2012)
Kiko Navarro, Amor & Tucillo - Lovery (Slow Cuban Vibe Mix) (2012)
Richard Spaven - 1759 (Outro) (2010)
Hackman - Forgotten Notes (2012)
Sinkane feat. Salvatore Principato - Shark Week (2014)
William Onyeabor - Body & Soul (1980)
Four Tet - Kool FM (2013)
Mount Kimbie - Made to Stray (2013)
Anushka - World in a Room (2014)
Smokey Robinson - Why You Wanna See My Bad Side? (1978)
The Crusaders feat. Randy Crawford - Street Life (1979)
Flume - What You Need (2012)
Earl Sweatshirt feat. Vince Staples & Casey Veggies - Hive (2013)
Portishead - Numb (1994)
Jonwayne - Black Magic (2013)
Roman GianArthur - I-69 (2013)
Lion Babe - Treat Me Like Fire (2013)
Dam-Funk - Killdat (2009)
Jamie Lidell - Runaway (2014)
CHVRCHES - Recover (Cid Rim Remix) (2013)
Jimmy Edgar - Let Yrself Be (2012)
Clap! Clap! - Viajero (2014)
Maga Bo feat. Rosangela Macedo and Marcelo Yuka - No Balanço da Canoa (2012)Blaine County Talk Radio


Blaine County Talk Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto V. Nadaje rozmowy z mieszkańcami Blaine County. Jednym z jej prowadzących jest Ron – znajomy Trevora Philipsa.


Repertuar:
Stacja ta nie posiada swojego repertuaru muzycznego, ponieważ nadawane są na niej jedynie słuchowiska i audycje typu talk-show.The Lab FM


The Lab FM – stacja radiowa w Grand Theft Auto V, występująca ekskluzywnie w wersji na komputery osobiste. Jej playlista czerpie z albumu Welcome to Los Santos, skomponowanego przez duet The Alchemist i Oh No, którzy są również hostami tejże stacji.


Repertuar:
Gangrene feat. Samuel T. Herring & Earl Sweatshirt - Play It Cool (2015)
Ab-Soul feat. Aloe Blacc – Trouble (2015)
Tunde Adebimpe feat. Sal P & Sinkane – Speedline Miracle Masterpiece (2015)
MC Eiht & Freddie Gibbs feat. Kokane – Welcome to Los Santos (2015)
Phantogram – K.Y.S.A (2015)
Vybz Kartel – Fast Life (2015)
King Avriel feat. A$AP Ferg – 20's 50's 100's (2015)
MNDR feat. Killer Mike - Lock & Load (2015)
Popcaan feat. Freddie Gibbs – Born Bad (2015)
E-40 feat. Dam-Funk & Ariel Pink – California (2015)
Wavves - Leave (2015)
Curren$y & Freddie Gibbs – Fetti (2015)
Little Dragon – Wanderer (2015)Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2015-05-28, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-05-28, 16:34


ToxiC.Wiek: 23
Na forum: 3232 dni
Posty: 3862

Piwa: 8520

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8GRAND THEFT AUTO V
MAPA
MAPA: GRAND THEFT AUTO V

Otwarcie trzeba powiedzieć, że jest to najlepsza dotychczas mapa z Grand Theft Auto V, zawierająca 4 tryby! Możemy z niej odczytać praktycznie wszystkie informacje. Do dyspozycji mamy przyciski, które odpowiadają za poszczególne elementy. Po kliknięciu w dany element na mapie, wyświetla się jego opis.
Dodatkowo na stronie możemy znaleźć aplikację z mapą na smartfony z systemem android.

Trzeba przyznać, że mapa jest po prostu świetna!


Autor wpisu: Carlli

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-06-01, 22:25


EMILOS123Wiek: 23
Na forum: 3435 dni
Posty: 224
Nick w MP: Emilos

Piwa: 120

Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190GRAND THEFT AUTO V
BROŃ
Pięść i broń biała


Bez broni

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zaciśnij pięści i pracuj z tym, co masz.


Nóż

To obustronne, 7-calowe ostrze z wysokowęglowej stali idealnie nadaje się do dźgnięć i pchnięć dzięki ząbkowaniu na grzbiecie.


Pałka policyjna

24-calowa poliwęglanowa pałka policyjna.


Kij bejsbolowy

Aluminiowy kij baseballowy ze skórzanym chwytem. Lekki, ale potężny, dla wszystkich wielbicieli porządnej młócki.


Łom

Ciężki łom z wysokogatunkowej hartowanej stali, która gwarantuje odpowiednią siłę argumentów przy pracy.


Kij golfowy

Typowy żelazny kij do golfa z gumowaną rękojeścią, nie trzeba będzie wielu uderzeń.


Młotek
(Edycja kolekcjonerska i specjalna)

Solidny, wielozadaniowy młotek z drewnianym styliskiem i haczykowatą wypustką. Gdy go masz, każdy wygląda jak gwóźdź.


Butelka
(Pakiet plażowego obiboka)

Niezbyt to skomplikowane i estetyczne, ale jak wyskoczy na ciebie jakiś klient z nożem, to sam raczej nie będzie się bawił w eleganckie rozwiązania. Gdy zabraknie innych opcji, równie dobrze możesz chwycić za to. Część Pakietu plażowego obiboka.


Zabytkowy sztylet
(Aktualizacja Nie jestem hipsterem)

Od jakiegoś czasu nosisz się jak laska-pirat, ale nie masz pasującej broni? Oto sztylet z ochronnym jelcem.


Siekierka
(Zawartość ekskluzywna dla powracających graczy)

Dodaj do swojej kolekcji broni starą, dobrą siekierkę. Przyda się, gdy zacznie ci brakować amunicji.


Pistolety


Pistolet

Typowy pistolet. Pistolet bojowy kaliber .45 z magazynkiem na 12 nabojów z możliwością powiększenia do 16.


Pistolet bojowy

Kompaktowy, lekki pistolet półautomatyczny zaprojektowany z myślą o stróżach prawa i ochronie osobistej. Magazynek na 12 nabojów z możliwością powiększenia do 16.


Pukawka
(Pakiet plażowego obiboka)

To kieszonkowe cacko pasuje do nocnego wypadu na miasto jak gumki i lakier do włosów. Kosztuje tyle co flaszka w klubie, trudniej tym trafić niż korkiem od szampana, ale jeśli już się uda, to kładzie trupem na miejscu.


Ciężki pistolet
(Aktualizacja biznesowa)

To mistrz wagi ciężkiej w segmencie pistoletów samopowtarzalnych. Zapewnia ostry trening przedramienia. Część aktualizacji biznesowej.


Pistolet Vintage
(Aktualizacja Nie jestem hipsterem)

Czego potrzebujesz, to wyróżniająca się broń. Zabłyśnij w trakcie napadu z tym grawerowanym pistoletem vintage.


Pistolet przeciwpancerny

W pełni automatyczny pistolet o dużej sile przebicia. Mieści w magazynku 18 nabojów z możliwością powiększenia do 36.


Pistolet .50
(Edycja kolekcjonerska i specjalna)

Pistolet o niesamowitej sile przebicia i miażdżącym odrzucie. Mieści w magazynku 9 nabojów.


Paralizator

Wystrzeliwuje pocisk z ładunkiem elektrycznym, który na jakiś czas ogłusza napastnika. Po oddaniu strzału potrzebuje około czterech sekund na ponowne naładowanie.


Pistolet sygnałowy
(Edycja kolekcjonerska i specjalna)

Zasygnalizuj niebezpieczeństwo lub pijacką ekscytację. Celowanie w ludzi może spowodować niekontrolowany zapłon. Część aktualizacji Napady.


SMG i karabiny maszynowe


Kompaktowy SMG

Łączy w sobie kompaktową konstrukcję z wysoką szybkostrzelnością (około 700-900 pocisków na minutę).


SMG

Broń znana jako pistolet maszynowy na każdą okazję. Lekka, z dobrym celownikiem i magazynkiem na 30 nabojów.


Szturmowy SMG
(Social Club w GTA V)

Lekki i poręczny pistolet maszynowy z pojemnym magazynkiem. Mieści do 30 nabojów w jednym magazynku.


Karabin maszynowy

Wielozadaniowy karabin maszynowy łączący surowy wygląd z solidnymi osiągami. Duża moc przebicia na większych dystansach. Bardzo skuteczny przeciw licznym grupom.


Bojowy karabin maszynowy

Lekki, kompaktowy karabin maszynowy, łączący wyjątkową poręczność z wysoką szybkostrzelnością - perfekcyjny w sianiu zniszczenia.


Gusenberg
(Masakra w Dniu Św. Walentego)

Podkreśl swój styl bronią z czasów prohibicji, z której świetnie strzela się w klimatycznej marynarce w paski, jadąc Albany Rooseveltem. Część Masakry w Dniu Św. Walentego.


Karabiny szturmowe


Karabin szturmowy

Ten standardowy karabin szturmowy ma pojemny magazynek i zachowuje wysoką celność przy strzałach z dużej odległości.


Karabinek

Przy swojej wysokiej celności na duże dystanse i pojemnym magazynku karabinek jest niezawodnym narzędziem mordu.


Zaawansowany karabin

Najlżejsza kompaktowa wersja karabinu szturmowego, nietracąca przy tym na celności i szybkostrzelności.


Karabin specjalny
(Aktualizacja biznesowa)

To uniwersalny karabinek, który przydaje się w każdej sytuacji bojowej i łączy precyzję, manewrowość i niski odrzut. Część aktualizacji biznesowej.


Karabin bezkolbowy
(Aktualizacja Życie na szczycie)

Najnowszy chiński import z marszu podbija amerykański rynek. Ten karabin wyróżnia się doskonałą ergonomią i małą wagą, dzięki czemu strzelec nie traci kontroli nad bronią podczas prowadzenia ognia ciągłego. Część aktualizacji Życie na szczycie.


Karabiny snajperskie


Karabin snajperski

Standardowy karabin snajperski. Idealny na te momenty, gdy potrzebujesz celności na większym dystansie. Do wad należy zaliczyć długi czas przeładowania i bardzo niską szybkostrzelność.


Ciężki karabin snajperski

W zestawie amunicja przeciwpancerna o dużym kalibrze. Celownik laserowy w standardowym wyposażeniu.


Karabin wyborowy
(Aktualizacja LTS)

Ta broń załatwi sprawę niezależnie od dystansu. Uniwersalne narzędzie dla prawdziwych młotków. Część aktualizacji LTS.


Strzelby


Strzelba tłokowa

Typowa strzelba, doskonała do walki na bliską odległość. Duży rozrzut śrucin rekompensuje niską celność na dłuższych dystansach.


Obrzyn
(Social Club w GTA Online)

Ta jednolufowa, obcięta strzelba rekompensuje swój niski zasięg i pojemność niesamowitą skutecznością na krótkich dystansach.


Strzelba szturmowa

W pełni automatyczna strzelba o wysokiej szybkostrzelności z magazynkiem na 8 nabojów.


Strzelba bezkolbowa
(Edycja kolekcjonerska i specjalna)

Nie grzeszy szybkostrzelnością, ale nadrabia to niesamowitym zasięgiem i rozrzutem. Zmiata wszystko na swojej drodze.


Muszkiet
(Aktualizacja Dzień Niepodległości)

Anglicy podbili pół świata za pomocą muszkietów i kompleksu wyższości. Zakup historyczną broń, na której zbudowano imperium. Część Dnia Niepodległości.


Ciężka strzelba
(Aktualizacja LTS)

Sięgnij po tę broń wtedy, gdy chcesz zrobić prawdziwy bałagan. Zaleca się używać jej w pobliżu łatwych do wyczyszczenia powierzchni. Część aktualizacji LTS.


Broń ciężkaGranatnik

Lekki, kompaktowy granatnik półautomatyczny. Mieści do 10 pocisków.


Rakietnica

Przenośna, naramienna broń przeciwczołgowa na pociski z głowicami wybuchowymi. Bardzo skuteczna broń przeciw pojazdom oraz dużym grupom napastników.


Minigun

Potężne 6-lufowe działko obrotowe w stylu Gatlinga. Bardzo wysoka szybkostrzelność (od 2000 do 6000 nabojów na minutę).


Wyrzutnia fajerwerków
(Aktualizacja Dzień Niepodległości)

Rozkręć imprezę za pomocą tej wyrzutni fajerwerków, która wzbudzi niejedno westchnienie zachwytu wśród widzów. Część Dnia Niepodległości.


Railgun
(Zawartość ekskluzywna dla powracających graczy)

W pełni automatyczny, zasilany bateriami karabin. Idealny dla poszukujących niezwykłej, choć zabójczej broni.


Broń rzucana


Granat

Typowy granat odłamkowy. Wyciągnij zawleczkę, rzuć i kryj się. Świetny do eliminacji zbitych grup napastników.


Bomba przylepna

Ładunek wybuchowego plastiku ze zdalnym detonatorem. Można go rzucić i wysadzić lub przyczepić do pojazdu i również wysadzić.


Mina zbliżeniowa
(Aktualizacja Wesołych Świąt)

Zostaw prezent dla swoich znajomych, podkładając jedną z tych wykrywających ruch min. Małe opóźnienie po aktywacji. Część Wesołych Świąt.


Gaz łzawiący

Granat gazowy świetnie nadaje się do obezwładniania grup napastników. Długie wystawienie na działanie gazu może grozić śmiercią.


Gaz BZ

Nieznany. Gaz BZ jest wykorzystywany jedynie w misji Robótka u jubilera (wariant sprytny).


Koktajl Mołotowa

Prosta, lecz niezwykle skuteczna broń zapalająca. Ten koktajl naprawdę ścina z nóg.


Kanister

Pozostawia ścieżkę benzyny, którą można podpalić.


Piłka

Nieznany. Piłka jest jedynie wykorzystywana przez Franklina podczas spacerów z Chopem.


Flara

Nieznany. Flara zostaje automatycznie dodana do ekwipunku po zamówieniu nalotu u Merryweather Security w Grand Theft Auto Online. Przy jej pomocy oznacza się docelowy punkt zrzutu.


Inne


Spadochron

Ten nylonowy spadochron sportowy zapewnia pełną kontrolę nad kierunkiem i szybkością dzięki odpowietrznikom.


Wykrywacz
Nieznany. Wykrywacz występuje jedynie w trakcie misji Nieznajomych i Dziwaków dla Michaela De Santa, o nazwie Pogoń za prawdą. Korzystanie z niego wyklucza jednak możliwość uzyskania złotego medalu za stuprocentowe zrealizowanie misji.


Podpis


Support-Team 19.02.2015
Moderator 28.06.2015
Mod-Team
11.11.2015 do 30.01.2016

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: gta :: pojazdy :: postacie :: bronie :: kody :: misje :: ciekawostki
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: