Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2021-12-30, 17:52

roke

Na forum: 2221 dni

Piwa: 11

Respekt: 60

Witam, spotkał się ktoś z problemem z dźwiękiem w wymienionej w tytule grze? Mianowicie pojawił się on drugi raz w ciągu roku także nie jest to jakoś uciążliwe ale gra działa normalnie do czasu i potrafi wydobyć dźwięk (coś podobnego gdy instaluje się sterowniki do dźwięku taki szelest? Nie wiem jak to nazwać) i nagle słychać grę z jednej słuchawki lub głośnika, nie jest to raczej problem ze sterownikiem ponieważ stało się to raz podczas grania na głośnikach i teraz podczas korzystania z słuchawek podłączone pod USB i w innych grach nie ma takiego problemu. Mogę dodać że gra kupiona w pudełku.

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-02-18, 10:03

RTVEUROAGD

Na forum: 1131 dni
Nick w MP: pryncypalki

Piwa: 1834

Respekt: 20,5

Ostrzeżeń: 100%
Masz coś prawdopodobnie z sterownikami ,, Realtek High Definition Audio '' Lub masz coś nie tak z grą czyli z głównymi plikami odpowiadającymi za dzwięk gry. Radziłbym reinstall. Jak nie pomoże , Aktualizacja sterowników. Jak to nie pomoże ostateczność Serwis. Z tym serwisem przesadziłem ale możesz spróbować jeszcze odinstalować i zainstalować sterowniki co jest najbardziej prawdopodobnie przez zle zakodowane dane w rejestrze. Próbuj. To co napisaleś że to nie jest wina sterowników tego nie można wykluczyć i należy to sprawdzić bez względu czy mówisz czy są dobre czy nie. Takim sposobem nic nie zrobisz.

Postaw piwo autorowi tego posta

Tagi: grand :: theft :: auto :: dziwna :: sytuacja :: dźwiękiem
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu