Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2017-03-04, 12:09

portuna

Na forum: 797 dni

Respekt: 50

Szperałem dzisiaj w internecie i znalazłem "cheata" do mta od grupy cff pod nazwą baunticheats.Kosztuje on jakieś 440~rubli czyli około 14euro.
Pytanie brzmi czy ktoś miał z tym do czynienia?Wiecie może czy działa czy zwykły scam?

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2017-03-08, 01:34

sabarupl

Na forum: 2194 dni

Piwa: 90

Respekt: 200
Respekt: 200Respekt: 200

Nawet jak działa to dostaniesz bana na całe MTA i to tak że nawet wbudowanego map edytora nie włączysz. MTA jest uczulone na takie programy i szybko są dodawane update do wbudowanego anty-czita. Nie raz takie ubdate potrafi być dodane na następny dzień po wypuszczeniu takiego programu. Więc się zastanów zanim kupisz bo nie dość że może się okazać zwykłym fake to jeszcze sobie problemów narobisz.

Wysłany: 2017-03-08, 14:24

_Haze

Peace Yo!

Na forum: 1553 dni
Nick w MP: Haze

Piwa: 2107

Respekt: 1020
Respekt: 1020

sabarupl, masz trochę racji, ale hipotetycznie jakby ten program działał i on dostałby bana na MTA to dostałby na max 7dni. Poza tym bana na MTA bardzo łatwo ściągnąć bo się po prostu buguje.

Wysłany: 2017-03-17, 18:32

SylvekHTG

Na forum: 1255 dni
Nick w MP: Sylvek

Piwa: 118

Respekt: 165,8
Respekt: 165,8Respekt: 165,8

"sabarupl" napisał/a:

Nawet jak działa to dostaniesz bana na całe MTA i to tak że nawet wbudowanego map edytora nie włączysz. MTA jest uczulone na takie programy i szybko są dodawane update do wbudowanego anty-czita. Nie raz takie ubdate potrafi być dodane na następny dzień po wypuszczeniu takiego programu. Więc się zastanów zanim kupisz bo nie dość że może się okazać zwykłym fake to jeszcze sobie problemów narobisz.

Nie zgodzę się z tym... Korzystałem z galaretki kilka miesięcy i nie wyłapałem żadnego bana ze strony MTA. Dodawałem se pieniądze na słynnych serwerach, a nawet crashowałem nią pseudole... Jeżeli ktoś zrobił anty cheata to zawsze jest sposób by go obejść :)

Wysłany: 2017-03-17, 18:50

KukiX

Na forum: 4087 dni

Piwa: 17175

Respekt: 160
Respekt: 160Respekt: 160

"SylvekHTG" napisał/a:

Nie zgodzę się z tym... Korzystałem z galaretki kilka miesięcy i nie wyłapałem żadnego bana ze strony MTA. Dodawałem se pieniądze na słynnych serwerach, a nawet crashowałem nią pseudole... Jeżeli ktoś zrobił anty cheata to zawsze jest sposób by go obejść

Co z tego że nie dostałeś bana? Głupi ma zawsze szczęście.
Udowodniłeś tylko że jesteś nieudacznikiem i używasz takich programów, bo umiejętności innych graczy ciebie przerastają.

Poza tym bana w MTA można wyłapać i to nie są żadne bajki.
https://forum.mtasa.com/forum/145-pomoc-z-gr%C4%85-lub-klientemserwerem-mta/

Podpis
Moje skrypty MTA:
¤PlayDM
¤Mini-Games v0.2

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Wielebny
Wysłany: 2017-11-09, 16:41

xxkompisxx

Na forum: 884 dni
Nick w MP: Kompisowo24

Piwa: 51

Respekt: 25,3

Grałem na Baunticheats i powiem tobie ze ceny nie są warte, na ruskich stronach znajdziesz podobne za darmo.

Tagi: mta :: baunticheats
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi