Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-06-10, 01:15  

koksxd122

proste fakty

Na forum: 208 dni
Nick w MP: xdxdxd123

Piwa: 11

Respekt: 41

"mixLoLmix2" napisał/a:

Postaram się tylko aby zamknąć temat lecz to jest wyłudzenie skryptu ode mnie.

Zamówione zostały 2 skrypty, podczas pisania tych 2 skryptów zamówił jeszcze 3 czyli łącznie 5.
Opłacone były 2 skrypty a za 3 nie brałem hajsu.
Dałem mu z 3 skrypty 1 opłacony i 2 nie oplacone, i został 1 opłacony i jeden nie opłacony ale jednak otrzymał 2 skrypty inne które też zamawiał więc na rozum otrzymał jakieś skrypty które i tak zamówił.
Bez sens totalny

Co? xD

Oplacilem lspd i jakies tam dodatki do tego i eq
Uznajmy, ze lspd juz jest w miare skonczone
i oczekuje teraz tego eq, ktore JEST OPLACONE!!!!

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-06-11, 00:19  

NotPaladyn

Na forum: 1356 dni
Nick w MP: NotPaladyn

Piwa: 2266

Respekt: 570

Vice Admin: Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach organizacyjnych lub technicznych - skontaktuj się ze mną.
mixLoLmix2, jeśli rzeczywiście nie miałeś zapłacone za ten skrypt eq i masz na to dowody je tutaj wyślesz to nikt nie będzie wymagał od Ciebie aby musiał owy skrypt wysłać zleceniodawcy. W przypadku jeśli nie masz nic na swoją obronę to wyślij do końca tygodnia mu ten skrypt żeby obie strony miały już święty spokój.

Wysłany: 2022-06-11, 11:29  

koksxd122

proste fakty

Tak tylko dodam te zdjecia. :)
- *screen*

--
Tutaj sie umawialismy na kwote, wyszlo 51 zl, ktore wyslalem. Wyzej w odpowiedziach jest screen wyslanych pieniedzy.

Umowa na kwote ile ten gosc dostanie;

*screen*

Ostatnio zmieniony przez NotPaladyn 2022-06-14, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2022-06-14, 21:27  

mixLoLmix2

Programista

Na forum: 2679 dni
Nick w MP: TomeQmix

Piwa: 1871

Respekt: 42

Tak tutaj mamy EQ które jest opłacone, to jest 1 z 5 skryptów które zamówiłeś inaczej mówiąc:
Zamówiłeś 5 skryptów

Skrypt_1 | Opłacony | Wydany
Skrypt_2 | Nieopłacony | Wydany
Skrypt_3 | Nieopłacony | Wydany
Skrypt_4 | Nieopłacony | Nie wydany
Skrypt_5 | Opłacony | Nie wydany
Dostałeś 2 inne skrypty więc no, ja mogę ten temat bardzo szybko zamknąć i wysłać ci ten skrypt dla świętego spokoju ale jak będę miał chwilę aby to napisać.
Dodatkowo jeśli się uspokoisz i zaczniesz być poważny a nie, napisałeś tutaj skargę i naglę sie poczuwasz jakbyś w szkole nauczycielce się poskarżył i miał dostać coś za to.
Póki nie ogarniesz zachowania nie mamy o czym gadać.

[ Dodano: 2022-06-14, 21:28 ]
Jeśli screeny zostały wyżej sprawdzone prosze administracje o natychmiastowe ich usunięcie albo przynajmniej ukrycie, następne gdzie są widoczne jakiekolwiek dane tak samo.

Wysłany: 2022-06-14, 21:39  

NotPaladyn

Vice Admin: Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach organizacyjnych lub technicznych - skontaktuj się ze mną.
mixLoLmix2, screeny ukryte tak jak prosiłeś. Co do skryptów to niestety już Twoja sprawa, że wysyłasz skrypty, za które nie dostałeś wynagrodzenia, na przyszłość załatwiaj to tak aby w przypadku "oszustwa" żadna ze stron nie mogła się czuć jakoś pokrzywdzona.
Wyceń proszę skrypty, za które nie dostałeś wynagrodzenia a zostały one wysłane a także proszę o ich nazwy oraz potwierdzenie koksxd122, że te dokładnie skrypty otrzymałeś.

Wysłany: 2022-06-14, 22:11  

koksxd122

proste fakty

"NotPaladyn" napisał/a:

mixLoLmix2, screeny ukryte tak jak prosiłeś. Co do skryptów to niestety już Twoja sprawa, że wysyłasz skrypty, za które nie dostałeś wynagrodzenia, na przyszłość załatwiaj to tak aby w przypadku "oszustwa" żadna ze stron nie mogła się czuć jakoś pokrzywdzona.
Wyceń proszę skrypty, za które nie dostałeś wynagrodzenia a zostały one wysłane a także proszę o ich nazwy oraz potwierdzenie koksxd122, że te dokładnie skrypty otrzymałeś.

Przecież on mi nie wysłał nic, za co nie zapłaciłem xD.
Wziąłem tylko LSPD, które miało mieć;
- System wchodzenia na duty
- System notyfikacji shotfire
- Prędkościomierz (nie otrzymałem go dalej)
- Więzienie (nie otrzymałem go dalej)
Na wszystko mam screeny, które mogę tutaj bez zawahania zamieścić, ale się z tym wstrzymam, bo pewnie znowu poprosisz, żeby zostały usunięte.

(No i oczywiście wziąłem jeszcze te EQ, za które też zapłaciłem)

[ Dodano: 2022-06-18, 14:54 ]
"NotPaladyn" napisał/a:

mixLoLmix2, jeśli rzeczywiście nie miałeś zapłacone za ten skrypt eq i masz na to dowody je tutaj wyślesz to nikt nie będzie wymagał od Ciebie aby musiał owy skrypt wysłać zleceniodawcy. W przypadku jeśli nie masz nic na swoją obronę to wyślij do końca tygodnia mu ten skrypt żeby obie strony miały już święty spokój.

Nic takiego nie wyslal dalej, a ja dalej czekam na skrypt

[ Dodano: 2022-06-18, 14:54 ]
.2

Komentarz NotPaladyn dodany 2022-06-14, 22:21Poczekajmy jeszcze na odpowiedź drugiej osoby i wtedy będziemy decydować co dalej

Wysłany: 2022-06-22, 23:27  

NotPaladyn

mixLoLmix2, prosiłbym o odpowiedź gdyż już trochę czasu minęło.

Tagi: skarga :: mixlolmix2
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu