Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-05-27, 21:55

koksxd122

proste fakty

Na forum: 208 dni
Nick w MP: xdxdxd123

Piwa: 11

Respekt: 41

Link do profilu oszusta: https://gtao.pl/mixlolmix2,u,72819.htm
Nick/pseudonim oszusta: tomeqmix
Dane kontaktowe oszusta (GG, Discord itp.): TomeQmix#7106, 61860653
Opis sytuacji: Wzialem od niego skrypt, ktory zrobil i podeslal. Wszystko bylo dobrze, dopoki nie wzialem kolejnego skryptu i tu zaczal sie problem. Oskarzony jest hipokryta i oszukal mnie na 50 polskich zloty. Na skrypt czekalem ponad miesiac, i sie nie doczekalem. ( Zablokowal mnie ). Wiecej mi sie nie chce rozpisywac na takiego kretyna, zdjecia ponizej.
Dowody: https://imgur.com/a/cRhL48L
( Jak jest tam zdjecie, ze ma predkosciomierz i kajdanki to nawet mi tych skryptow nie podeslal )

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-05-27, 23:40

mixLoLmix2

Programista

Na forum: 2679 dni
Nick w MP: TomeQmix

Piwa: 1871

Respekt: 42

Zablokowałem cie ponieważ spamiłeś mi jak byłem w pracy, później się do ciebie odezwę bo trochę podkoloryzowałeś to.
Sql nie muszę Ci robić bo to twoja wina ze straciłeś je po paru miesiącach.

Wysłany: 2022-05-27, 23:49

koksxd122

proste fakty

"mixLoLmix2" napisał/a:

Zablokowałem cie ponieważ spamiłeś mi jak byłem w pracy, później się do ciebie odezwę bo trochę podkoloryzowałeś to.
Sql nie muszę Ci robić bo to twoja wina ze straciłeś je po paru miesiącach.

Co niby jest tu podkoloryzowane? Czekam na skrypty ponad miesiac i nie odpisujesz, albo tlumaczysz sie brakiem maszyny.

Wysłany: 2022-05-28, 23:43

mixLoLmix2

Programista

Wszystkie skrypty otrzymałeś z wyjątkiem jednego, ten ostatni został na serwerze który wygasł i ci go podrzucę jak go opłacę.
Blokadę dostałeś za spam, zamiast napisać normalnie pełnym zdaniem to pisałeś mi:
,,S
I
E
M
A''
No bez jaj...
A że coś po 2 czy tam 3 miesiącach utraciłeś to szczerze nie mój problem, dlaczego mam ci coś pisać na nowo bo swoją kopie sam se usunąłeś w jakiś sposób, jakbyś jak człowiek do mnie napisał może bym ci jakoś pomógł z tym ale jak robisz sceny i spamisz mi na discord oraz gg to wiesz.
Odblokowałem cię na discord i se tam wszystko załatwimy ale jak zobaczę kolejny durny spam to jedynie wydam ci ten skrypt a z resztą co sam se usunąłeś baw sie sam.

[ Dodano: 2022-05-28, 23:46 ]
Oraz dodam że 3/4 skryptów o które się upominasz nie były w żaden sposób opłacone więc nie muszę ci ich nawet dawać.
Jedynie jeden skrypt który się gdzieś zgubił przez twój spam.

Wysłany: 2022-05-29, 13:39

koksxd122

proste fakty

"mixLoLmix2" napisał/a:

Wszystkie skrypty otrzymałeś z wyjątkiem jednego, ten ostatni został na serwerze który wygasł i ci go podrzucę jak go opłacę.
Blokadę dostałeś za spam, zamiast napisać normalnie pełnym zdaniem to pisałeś mi:
,,S
I
E
M
A''
No bez jaj...
A że coś po 2 czy tam 3 miesiącach utraciłeś to szczerze nie mój problem, dlaczego mam ci coś pisać na nowo bo swoją kopie sam se usunąłeś w jakiś sposób, jakbyś jak człowiek do mnie napisał może bym ci jakoś pomógł z tym ale jak robisz sceny i spamisz mi na discord oraz gg to wiesz.
Odblokowałem cię na discord i se tam wszystko załatwimy ale jak zobaczę kolejny durny spam to jedynie wydam ci ten skrypt a z resztą co sam se usunąłeś baw sie sam.

[ Dodano: 2022-05-28, 23:46 ]
Oraz dodam że 3/4 skryptów o które się upominasz nie były w żaden sposób opłacone więc nie muszę ci ich nawet dawać.
Jedynie jeden skrypt który się gdzieś zgubił przez twój spam.

Hmm.. Kajdanki, jail, predkosciomierz dla lspd, eq?
Kajdanki, jail i predkosciomierz oplacilem jako cale LSPD, ktore robiles.
Eq bylo osobno oplacone, wiec nie wiem co ty bredzisz czlowieku za kocopoly.

[ Dodano: 2022-05-29, 13:45 ]

Wysłany: 2022-05-30, 20:14

NotPaladyn

Na forum: 1356 dni
Nick w MP: NotPaladyn

Piwa: 2266

Respekt: 570

Vice Admin: Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach organizacyjnych lub technicznych - skontaktuj się ze mną.
koksxd122, następnym razem w tytule przelewu wpisuj za co wysyłasz te pieniądze żeby nie było potem problemu, że użytkownik, od którego bierzesz skrypty nie mówił, że coś nie zostało opłacone.

Jak aktualnie wygląda sprawa? mixLoLmix2 odblokowałeś go na discordzie i załatwiacie wszystko normalnie czy jak to teraz wygląda?

Wysłany: 2022-05-31, 12:32

koksxd122

proste fakty

"NotPaladyn" napisał/a:

koksxd122, następnym razem w tytule przelewu wpisuj za co wysyłasz te pieniądze żeby nie było potem problemu, że użytkownik, od którego bierzesz skrypty nie mówił, że coś nie zostało opłacone.

Jak aktualnie wygląda sprawa? mixLoLmix2 odblokowałeś go na discordzie i załatwiacie wszystko normalnie czy jak to teraz wygląda?

Odblokowal mnie na discordzie, ale nic nie napisal, skryptow nie wyslal itd. Wiec nic sie nie dzieje tak naprawde. Byl weekend i zamiast zrobic te skrypty i wyslac to nic nie robi.

Wysłany: 2022-05-31, 14:56

mixLoLmix2

Programista

Opłacone skrypty dostałeś z wyjątkiem eq, który podeślę jak będę miał czas.
A ze w weekend nic nie robiłem to może oznaczać ze nie mam czasu albo jest poprostu weekend nie?

Wysłany: 2022-05-31, 17:24

koksxd122

proste fakty

"mixLoLmix2" napisał/a:

Opłacone skrypty dostałeś z wyjątkiem eq, który podeślę jak będę miał czas.
A ze w weekend nic nie robiłem to może oznaczać ze nie mam czasu albo jest poprostu weekend nie?

Hahaha... Nie chce mi sie z toba wiecej dyskutowac. Wysylaj mi EQ i te sql do LSPD, bo jak sie kiedys pytalem to mowiles, ze dostane a podyktowales mi po prostu ustawienia jakie wpisac do stworzenia tabelki.

Wysłany: 2022-05-31, 22:23

NotPaladyn

Vice Admin: Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach organizacyjnych lub technicznych - skontaktuj się ze mną.
W takim razie prosiłbym abyś mixLoLmix2 w ciągu najbliższych kilku dni wysłał mu te EQ. Co do struktury bazy danych od LSPD to z tego co pisaliście koksxd122 to sam ją usunąłeś lub w jakiś sposób straciłeś nie z winy w/w kolegi.

Prosiłbym także o potwierdzenie tutaj tego obu ze stron, że dany zasób został wysłany aby nie było więcej problemów.

Wysłany: 2022-06-01, 20:13

koksxd122

proste fakty

"NotPaladyn" napisał/a:

W takim razie prosiłbym abyś mixLoLmix2 w ciągu najbliższych kilku dni wysłał mu te EQ. Co do struktury bazy danych od LSPD to z tego co pisaliście koksxd122 to sam ją usunąłeś lub w jakiś sposób straciłeś nie z winy w/w kolegi.

Prosiłbym także o potwierdzenie tutaj tego obu ze stron, że dany zasób został wysłany aby nie było więcej problemów.

Nie usunalem nic, tylko wygasl mi serwer. Umowa slowna byla na SQL, a nie na podyktowanie ustawien tabelki. Odezwe sie tutaj jak ten gosc wysle to co trzeba.

Wysłany: 2022-06-01, 22:41

mixLoLmix2

Programista

Wygasła ci baza na której miałeś sql czyli utraciłeś

Wysłany: 2022-06-02, 15:23

koksxd122

proste fakty

"mixLoLmix2" napisał/a:

Wygasła ci baza na której miałeś sql czyli utraciłeś

Zamiast wypisywac zbedne posty dokoncz ten ekwipunek i mi go wyslij ;)

[ Dodano: 2022-06-03, 20:37 ]
"NotPaladyn" napisał/a:

[ Dodano: 2022-06-04, 13:06 ]

[ Dodano: 2022-06-04, 13:06 ]
"NotPaladyn" napisał/a:

Minal juz 'ciag najblizszych kilku dni'. Mam czekac kolejny miesiac?

[ Dodano: 2022-06-09, 20:51 ]
dostane to kiedys?? ;d

[ Dodano: 2022-06-09, 20:52 ]
NotPaladyn, zrobisz cos, czy mam czekac dalej?? koles nic nie wyslal i nie zapowiada sie w ogole, zeby to zrobil.

Wysłany: 2022-06-10, 00:24

NotPaladyn

koksxd122, zrozum, że każdy ma też życie prywatne poza forum, nie musisz się martwić tym, że Twoja skarga zostanie pominięta.

mixLoLmix2, postaraj się wysłać ten skrypt do końca tego tygodnia.

Wysłany: 2022-06-10, 01:13

mixLoLmix2

Programista

Postaram się tylko aby zamknąć temat lecz to jest wyłudzenie skryptu ode mnie.

Zamówione zostały 2 skrypty, podczas pisania tych 2 skryptów zamówił jeszcze 3 czyli łącznie 5.
Opłacone były 2 skrypty a za 3 nie brałem hajsu.
Dałem mu z 3 skrypty 1 opłacony i 2 nie oplacone, i został 1 opłacony i jeden nie opłacony ale jednak otrzymał 2 skrypty inne które też zamawiał więc na rozum otrzymał jakieś skrypty które i tak zamówił.
Bez sens totalny

Tagi: skarga :: mixlolmix2
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu